Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - po czym poznac ze facet sie bujnął?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-14, 07:23   #29
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: po czym poznac ze facet sie bujnął?

Cytat:
Napisane przez nastychick Pokaż wiadomość
Podobno (wiele razy o tym słyszałam i czytałam) jesli chłopakowi podoba sie jakas dziewczyna to rozszerzaja sie jego zrenice w skutek tego iz dziala jego 'pozadanie' dokładnie nie potrafie tego wyjasnic, ale naprawde to jest bardzo 'popularna' oznaka. widoczna zreszta takze u dziewczyn :d zwroccie na to uwage, powaga
to prawda ale nie dlatego,że działa na nas porządanie...po prostu nasze oko chce się dokadniej przyjrzeć "ładnemu obiektowi" wiec rozszerzają się źrenice by dopuścić wiecej światła i lepiej zobaczyć..ten sam mechanizm jest gdy się dziwimy...unosimy brmi,żrenice się rozszerzają by lepiej zobaczyć to co nas dziwi.

Udowodniono,że bardziej atrakcyjne są osoby z wiekszymi źrenicami a co za tym idzie z jasnymi oczami wśród latynosów jest mniejszy dystans osobowy i wieksza otwartość dlatego,że mają ciemne oczy i muszą być bliżej siebie by zauważyć swoje źrenice..to taki odruch wykształcony dawno temu

a co do tematu... wszystko wskazuje na to,że albo się zauroczył albo ciebie nie lubi(te patrzenie,że aż ciarki przechodzą)albo myśli,że ty na niego lecisz i dlatego się tak patrzy.
Moim zdaniem to trochę podejrzane,że tak Cie to ciekawi...i zwykła babska ciekawość tego nie tłumaczy, masz stałego chłopaka ja na twoim miejscu wogóle bym nie zastanawiała się czy ktoś inny na mnie leci czy nie...a jak leci to niech sobie leci i tyle.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując