Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-13, 14:12   #97
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Witam Was

Ostanio pisałam do Was że po próbie laserem na bikini miałam bardzo brzydkie kropki. Bolało mnie to miejsce ponad tydzień i czułam uczucie ściągnięcia prawie 2 tygodnie. Plamy znikneły. Wybrałam się wczoraj na drugą próbę (mniejszą moc) i już nie ma takich problemów. Czy to możliwe że zbyt duża moc była za pierwszym razem użyta i tak zareagowała skóra?

Wczoraj również miałam zabieg na pachy. Pierwszy raz. Oczywiscie nie zdązyłam położyć sobie emli na skórę (byłam w pracy a nie mogłam się wyrwać wcześniej by ją zakupić). Cała spanikowana że będę cierpieć katusze biegałam od apteki do apteki aby kupić żel/spray chłodzący. Oczywiscie jak na złość w żadnej z 4 aptek tego nie było! Zdenerwowana przyszłam do salonu (nawet nie wiecie jak się denerwowałam, bo na próbie bardzo mnie bolało). Powiedziałam że nie mam znieczulenia, że jestem panikarą i będzie mnie boleć. Pani dała mi okład zimy. Przyłożyłam na kilka minut. I byłam w szoku bo nic nie czułam. Nic!!

Tak się bałam, że będę ryczeć jej na fotelu a tutaj pomogło zwykłe zamrożenie. Nawet nie wiecie jaką ulgę poczułam
Niestety na pierwszej pasze (?) pani wyjechała mi tym laserem bardzo wysoko, ja tam nigdy włosów nie miałam. Oraz jeszcze w dwóch miejscach też tak zrobiła. Nie ukrywam ale bardzo mnie wczoraj bolało. Spuchło. Te miejsca smaruje delikatnie Sudocremem.

Ale druga pacha jest ok, idealnie zrobiona. Mam nadzieje że to co mi się zrobiło to normalne.

Następny zabieg za 7tyg.
Tak, po to się robi próbę, żeby zobaczyć jak skóra reaguje i ewentulanie nie poparzyć dużej powierzchni skóry.

Heheh, tak pasze

Za wcześnie! Ustaw sobie zabieg na za 9-10 tygodni.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując