Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-28, 15:34   #2474
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
no też tak słyszałam, ale jednak widze że moja skóra pozostaje blada więc coś tam działa oj to witaj w klubie ja tak samo codziennie sie maluje i pedzel idzie w ruch, staram sie to robic delikatnie, zeby jednak jak najwięcej filtra zostało



Dziewczyny ile odczekujecie po filtrowaniu zanim nałozycie podkład na twarz?
Niestety nie mam jak wcierać podkładu nie pocierając pędzlem, więc jestem skazana na ta metodę... Ew mogę spróbować z jajkiem, ponoć niektórzy nakładają tak minerały.

Ja czekam tyle, ile mogę. Tzn jeśli się spieszę to niestety z 10 min, dlatego później mam tłustą twarz. Kiedy wstawałam sobie dużo wcześniej, by się nie spieszyć gdzieś, to czekałam nawet do 25 min (w tym czasie robiłam coś innego po prostu). Muszę wrócić do tego, ale ja to taki "wieczny spóźniony"



Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
0,7 ml filtra to przyzwoita ilość jak na standardową polską twarz, wyliczano to na LU Ja stosuję właśnie 0,7 w porywach do 1 ml.
Jak to obliczasz?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zimą, zimą

No i zmierzyłam dzisiaj. Mam płaską łyżeczkę 2 ml, nalałam do niej filtra - po nałożeniu na twarz zostało jeszcze pół łyżeczki, więc wtarłam w szyję. Nie wyobrażam sobie nałożenie prawie całej tej łyżeczki na samą twarz
Chodzi o taką łyżeczkę np?
http://mazidla.com/kategorie-poprodu...category_id=27

Muszę sobie kupić 2 łyżeczki, bo mama mi wyrzuciła moją miarkę do bromelainy, nie wiedząc, co to
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora