Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie, część 51!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-01, 12:50   #125
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście omija. Był Desmond, Ewka, Frank. Te nazwy mnie rozwalają
Franek trochę powiał. Wczoraj rano jeszcze latały samoloty. Ok 10 wstrzymali loty do wczesnego popołudnia. Jak wracałam z pracy jeszcze lał deszcz i trochę wiało. A dziś rano było piękne słońce.
Tu jest dobrze bo jest masa kanałów, woda ma gdzie odpływać i miasto jest położone na górce. A także nie mamy żadnej większej rzeki, która mogłaby wylać.
[/COLOR]Dziewczyny co w PL dają na zapalenie dróg moczowych?
Koleżanka właśnie dostała tetracyklinę dla dwuletniego dziecka. Jestem w szoku, bo z tego co mi wiadomo tetracykliny nie daje się dzieciom, z wielu powodów. I to w dodatku na podejrzenie zapalenia dróg moczowych.

Zasugerowałam zioła. Spojrzała na mnie jak na ufo. Zasugerowałam okłady z pietruszki, to stwierdziła, że ona nie mogłaby 'tego' zrobić. Nie wiem co miała na myśli mówiąc 'tego'.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Chyba się za wcześnie pochwaliłam. Frank wraca Leje i wieje
Ja dostałam Klindamycyne, ale sprawa była tak zaawansowana, że ledwo chodziłam na lżejsze brałam urofuraginum.

Tetracykline dla dziecka? Nieee. Silne to badziewie i szkodliwe bardziej niż reszta. Nie dałabym. Sama brałam ze 3 razy i to z wielką ostrożnością.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Polskie źrodła podają że nie wolno podawać dzieciom poniżej 12 roku. Angielskie 8 roku. A dzecko ma 2 lata. Ale dlaczego ja się przejmuję.

Kiedyś koleżance w 8 miesiącu ciąży lekarz tu przepisał antybiotyk, którego nie wolno brać w ciąžy. Powodował śmierć płodu. Nie wzięła bo przeczytała ulotkę. Ale i tak zabili jej dziecko przy porodzie.
Jak to zabili przy porodzie?!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja to wiem, ale co ja będę glupiemu tłumaczyć. Przecierz lekarz powiedzał. Lekarz wie lepiej. Ja mie rozumiem dlaczego ludzie nie zadają sobie trudu żeby w czasach internetu poczytać.

Tej dziewczyny odpowiedź na wszystko to: "ja myślę". Już jej kiedyś powiedziałam żeby zamiast myśleć, poczytała i zapoznała się z faktami. Dodam że jej całe życie to tasiemcowe seriale i przesądy.
Np. Jeśli dziecku obetnie się włosy przed drugimi urodzinami to zacznie się jąkać.
To chyba bardzo wybitny okaz, skoro wierzy w takie rzeczy

Szczęśliwego nowego roku kochane! Pół metra zdrowych włosów miesięcznie dla każdej!
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując