Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie, część 51!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 13:34   #238
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Różnie, raczej co się nawinie.
Najpierw spróbowałam z mrożonymi bananami, truskawkami i mlekiem, ale za dużo mleka dałam i średni był. Któregoś dnia miksowałam jabłko, marchewkę i pomarańcze - to połączenie bardzo fajne, ale strasznie mnie brzuch rozbolał. A dzisiaj na śniadanie banan, kiwi i mango. Tym razem beznadziejne mango mi się trafiło jak macalam w sklepie to było miękkie, ale chyba tylko ubite, bo jak obrałam to okazało się niedojrzałe i tez mnie trochę brzuch boli.
Może musisz się przyzwyczaić do dużej ilości błonnika. Nieprzyzwyczajiny organizm moźe zareagować biegunkami, wzdęciami, bólami brzucha. Takie koktajle dobrze jest pić wolno. I może zrezygnuj z mleka. Zastąp jogurtem, kefirem, zsiadłym mlekiem, mlekiem roślinnym, sokiem lub wodą. Mleko jest strasznie ciężkostrawne.

Cytat:
Ja stosowałam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-w-kulce.html ze dwa lata temu. Byłam całkiem zadowolona. Jak zaczęłam brać tabletki, to trochę bardziej się zaczęłam pocić i "przesiadłam się" na mocniejszy. Jasminowy bardzo ładnie pachnie.
Ciekawie wygląda. Muszę zerknąć czy u mnie jest. Jak mi nie podejdzie to tż zużyje 😀
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując