Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie, część 51!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-17, 14:32   #240
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

A I jeszcze ten miałam.


Bardzo fajny. Polecam. Jak ktoś się poci normalnie to działa. I bardzo fajnie, delikatnie pachnie. Miałam wszystkie wersje i chyba najbardziej odpowiadał mi atomizer. Crystal tez najbardziej podchodził mi atomizer. Kamień prawie w ogóle na mnie nie działał. Ale podkreślam, że ja nie pocę się normalnie. TŻ zużył wszystko i nigdy nie był spocony czy śmierdzący. Nawet po ćwiczeniach, bieganiu etc.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Nie, najbardziej mnie męczyło jak wypiłam już pod wieczór, po obiedzie. I już wiem, że to był błąd.



Chyba tak, chyba się muszę przyzwyczaić. Kiepsko u mnie ostatnio było z jedzeniem warzyw i owoców, bardzo mało ich w mojej diecie. Mleka już prawie nie piję, czasami niewielką ilość do kawy, staram się kupować bezlaktozowe.
Już trochę poczytałam o koktajlach, że właśnie warto pić powoli, żeby zmieszały się ze śliną, bo soki trawienne w żołądku mogą nie wyrobić. I nie w krótkim czasie po posiłku, bo się będą za długo trawić i fermentować w brzuchu.
No właśnie. Koktajle niby zdrowe, ale trzeba je w odpowiedni sposób jeść. Jak by się jadło tąsamąilość owocówi warzyw w całości, to zajmuje to trochę czasu. Trzeba pogryźć i proces trawienia zaczyna się już w ustach.
Ja koktajle jej na śniadanie. Wlewam w wielki podróżny kubek i jadę z koktajlem do pracy.I sączę taki koktajle ze 2 godziny.

Mleka roślinne sa świetnym rozwiązaniem.I można je zrobić w domu. W Polsce ogólnodostępne jest pewnie tylko sojowe. No i drogie. Sojowe jest głównie z modyfikowane soi. Dlatego np ryżowe, owsiane, konopne, orzechowe ( z każdych nasion taj naprawdę) jest lepsze. Ja dziś będę robić konopne . W necie jest masa przepisów.

A to fajny blog o koktajlach jest http://zielonekoktajle.blogspot.co.uk/

Ja prawie zawsze wrzucam do koktajli banana. Ponieważ sa moim śniadaniem, to muszą mieć trochę energii,żebym przetrwała do obiadu. Ostatnio mango było w promocji w Lidlu więc codziennie jest mango marchewa, banan, garść nasion, odrobina oleju kokosowego i coś zielonego. Np. szpinak, trawa jęczmienna, jarmuż, kapusta etc.

Kupienie dobrego mango to jest wyzwanie. Ja zwykle kupuję trochę niedojrzałe i zjadam dopiero po ok. tygodniu. Nie może być za bardzo niedojrzałe, bo zamiast dojrzeć, zwiędnie i nadal będzie kwaśne i twarde.
Ostatnio odkryłam w azjatyckim sklepie mini mango. Jest wielkości śliwki, 70% to pestka. Ale smak

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Pochwalę wam się włosami. Tak jak wspominałam mam ciemniejszy kolor włosów niż kiedyś. Myślicie, że dobrze w nim wyglądam? Po farbowaniu kolor włosów był prawie czarny. Teraz kolor ładnie się wypłukał.

Załącznik 6123376
Załącznik 6123377
Bardzo ładnie. Czarny pewnie nie był ciekawy. Ale teraz jest świetnie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując