Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-21, 09:24   #1053
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Poczytałam sobie o ten watek i jeśli chodzi o kolezankę która nie trafia sztuczną rzęsą w naturalną to raczej powinnaś sobie odpuścić to zajęcie bo to jednak jest duża odpowiedzialność ( to jednak zabieg na oku). Ja mam już sztuczne rzęsy chyba ze dwa lata na oczach i nigdy podczas aplikacji nie czułam chemicznych zapachów. Aplikacja jest zupełnie bezbolesna (podczas zabiegu często śpię). No i w warunkach domowych trudno chyba jest wykonać to profesjonalnie? Ale wiem że dziewczyny robią w domach, to chyba zależy od klientki, czego oczekuje. sunniva2007, moim zdaniem to albo zmień firmę na której pracujesz albo daj sobie spokój i rób paznokcie skoro to Ci lepiej wychodzi A ile trwał Twój kurs, może nie wystarczająco ćwiczyłaś. Głowa do góry Ja nie jestem stylistka więc nie powinnam Ci może radzić ale nie martw się skoro robisz dobrze pazurki to może powinnaś się na tym skupić
no raczej ty - jako klientka - nie bedziesz czuc zapachow, bo nie nachylasz sie bezposrednio nad klejem. Ja nie wykonuje zabiegow w warunkach domowych -tzn. moj gabinet jest w domu, ale jest to oddzielne pomieszczenie i spelnia wszelkie normy.. Moje problemy wynikaja zapewne z tego, ze w tym temacie brakuje mi praktyki - tak tez bylo przy samych paznokciach..
Ale dziekuje za rady.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez moniasc Pokaż wiadomość
hej a mnie sie wydaje że niewystarczająco odtłuściłaś rzęsy, albo klientka źle je pielęgnuje. Z własnego doświadczenia ci powiem że zawsze myłam przedłużane rzęsy szamponem johnson baby i wszytsko bylo ok, potem kupilam szampon kindi w tesco i moja stylistka pomimo odtluszczenia nie mogła przykleić ani jednej rzęsy...wróciłam do johnsona i jest dobrze aha no i nie polecam kontaktu rzęs z płynem micelarnym którego tak wielu poleca , wystarczy spojrzeć na sklad, sam glycerol .

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

tu możecie obejrzeć moje wypociny http://moniasc.pinger.pl/
a wlasnie jak to jest z tym plynem miceralnym?? Mam kilka kolezanek, ktore konczyly kursy w bardzo dobrych osrodkach, zajmuja sie rzesami juz dosc dlugo, sa w tym naprawde swietne i polecaja swoim klientkom wlasnie te plyny.. Ja bedac na kursie tez dowiedzialam sie, ze dobre sa plyny micerlane, bo przede wszystkim sa delikatne.. wiec przyznam, ze juz troche zglupialam..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując