Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymiankowy mineralny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-26, 17:03   #235
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Wymiankowy mineralny

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Mam do wymiany:

Lumiere:
podkład Light Medium Warm w forumle Veena Velvet, opakowanie pełnowymiarowe 4 gramowe, odbezpieczone sitko (zdjęta naklejka zabezpieczająca), uzyty jakies 3 razy, w kazdym razie podkładu jest tyle ze nie ma właściwie ubytku pod sitkiem

wykończeniówkę Flawless Finish w kolorze sheer (bezbarwny), opakowanie 4 gramowe , stan i ilość jak podkład powyzej

Meow:

podkłady, obydwa nowe, nie sa otwarte, zapakowane fabrycznie, 8 gramowe

2- Frisky Chartreux w wersji Pampered Puss
3- Naughty Korat w wersji Pampered Puss

puder wykonczeniowy Top cat Finish Powder , bezbarwny , 4 gramy, zapakowany fabrycznie

próbka rózu Infatuation

szukam:

bronzerów (najchetniej matowych) , rózów (ciepłe odcienie, najchetniej matowe), pudrów wykonczeniowych ( translucent odpadają)
ewentualnie podkladów, ale nie Lumiere, Meow, Rhea, EDM, Bare Escentuals

Kurcze, az mnie zatkało. Muszę uścislic a propos podkładow Lumiere, zebym nie wyszła na jakas nieuczciwą. Weszłam własnie na strone Lumiere i widze, ze zmienili opakowania na jakies kwadratowe, ja kupowalam jeszcze jak były okrągłe, w tamtym roku. Nie wiedziałam, ze zmienili pudełeczka. Przepraszam, i zwracam na to uwagę ewentualnie chetnych na wymianki. Niby to minerały więc termin przydatnosci długi, ale lepiej zeby wszystko bylo jasne.

Pranie, w sumie to bym sie zamieniła tylko ten Sunkissed na stronie Pure Luxe jakis strasznie jasny i pisza ze ma "a touch of shimmer". Ja przyznaje sie , ze uzywam glownie brazerów zamiast rózów i do konturowania, nie bedzie za jasny do tych celów (nie jestem bladziochem , choc i nie ciemna)?Zaraz przejrzę co tam masz jeszcze na wymianke w watku i sie odezwe.

Edytowane przez wróbel
Czas edycji: 2009-02-26 o 17:08
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora