Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - egzamin praktyczny z kosmetologii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-16, 16:06   #817
melka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez apukalipsa Pokaż wiadomość
majne pomysłen:

zmycie żelem
tonik alkoholowy(zaznaczyłam, że z małą zawartością cociaż nadal się nad tym zastanawiam)
scrub
intensywny masaż na kremie
maska rozpulchniająca pod wapozon
oczyszczanie
d'arsonval
serum normalizujące
maska łagodząca pod niebieski Sollux
krem mat

ale zapomniałam o wywiadzie... w sensie pogadać z klientką-jestem przyzwyczajona, że wiem komu oczyszczam twarzoczaszkę

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------



a skąd wziełaś maskę algową? io wodę utlenioną? to jednak było kilka arkuszy? myślałam że to dla picu bo u nas wszyscy mieli arkusz nr1
robiłas masaz?? mi sie wydaje ze u tak mlodej osoby nie powinno sie robic masazu .....

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez apukalipsa Pokaż wiadomość
majne pomysłen:

zmycie żelem
tonik alkoholowy(zaznaczyłam, że z małą zawartością cociaż nadal się nad tym zastanawiam)
scrub
intensywny masaż na kremie
maska rozpulchniająca pod wapozon
oczyszczanie
d'arsonval
serum normalizujące
maska łagodząca pod niebieski Sollux
krem mat

ale zapomniałam o wywiadzie... w sensie pogadać z klientką-jestem przyzwyczajona, że wiem komu oczyszczam twarzoczaszkę

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------



a skąd wziełaś maskę algową? io wodę utlenioną? to jednak było kilka arkuszy? myślałam że to dla picu bo u nas wszyscy mieli arkusz nr1
raczej byl jeden arkusz ... babki w szkole nas tak uczyly ze jak chcemy odoatkowo cos uzyc to smialo mozemy wpisywac .....
melka18 jest offline Zgłoś do moderatora