Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na walizakch, w biegu aby zatrzeć wrażenie po makijażu inspoired by Miranda Kerr:)/:(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 07:42   #28
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Na walizakch, w biegu aby zatrzeć wrażenie po makijażu inspoired by Miranda Ker

Cytat:
Napisane przez Majlajf Pokaż wiadomość
Tak, tak ... Kolorek ust - bardzo ładny ; )) Makijaż jest lekki i przyjemnie się na niego patrzy. Pasuje Ci. Nawet bardzo ^^ A co do tej cery, o której ktoś pisał wyżej - na twarzy nie ma nawet podkładu (z tego co jest napisane), trudno się więc dziwić, że nie jest tak idealna, choć i tak zrobiła na mnie duże wrażenie. Chętnie się zamienię ... Marzenie ... Taka cera bez niczego ... Hmm ; ))
Często chodzę bez niczego- tzn. krem z wysokim filtrem. Absolutnie jednolitego koloru nigdy mieć chyba nie będę, bo mimo, że nie miałam nigdy problemów z przetluszczaniem się mam duży z pękajjącymi naczynkami- zimą nawet z dużymi zabezpieczeniami, także są te zaczerwienienia czasem widoczne.

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
zewnatrzny kacik nieco wyjechany za daleko ale poza tym gitwygladasz naprawde swietnie jak na "zombie", po tych 3h spanka
Zombie spało dziś 7 godzin I musi się jakos umalować na podróż.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując