Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-20, 11:33   #225
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
smsa nie dostałam , to już kolejny raz o poprzednich dniach vip też dowiedziałam się z wizażu. super traktują swoich klientów, nie dość że marże rzędu 200% to jeszcze w nosie mają tych którzy mimo wszystko zostawiają u nich kasę chyba juz sobie daruję tę perfumerię
dokładnie.
może trzeba przestać tam kupować w ogóle to zaczną nam wysyłać żeby nas przyciągnąć...
Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
No nic, w takim razie znowu spróbuję zrobić zakupy z własnoręcznie wpisanym sms-em - ostatnim razem mi się udało, więc i teraz powinni go uwzględnić, tym bardziej, że w moim mieście są cztery Sephory. Nie mam zamiaru przepłacać przez jakiś durny komputer, który znowu mnie nie wylosował, bo jak wspomniała sine.ira ceny w perfumeriach stacjonarnych są wzięte z kosmosu. A na przyszłość chyba przeniosę się z zakupami do Douglasa - tam jestem zupełnie inaczej traktowana. Ostatnio np. zaproszono mnie na indywidualny dobór makijażu z kolekcji Diora i Guerlain.

Też mam dwa takie kupony w szufladzie. Szkoda, że te -10% się nie sumują.
ja jak kiedyś poszłam (wiosną) i powiedziałam Pani, że nie dostałam juz któryś raz - pani mnie spytała, czy chcę zrobić zakupy, powiedziałam,że oczywiście i zrobiła mi tę zniżkę, więc liczę że Panie mnie nie zapomniały przez wakacje i że udzielą mi tej zniżki nawet bez smsa.... bo jeśli nie to za tę samą kwotę to ja wolę w Douglasie kupić, tam się szybciej zbiera punkty no i kupon to 40zł a nie 10%...
Mimo to zawsze lubiłam Sephorę, broniłam uprzejmoci Pań, nigdy nie zdarzyła mi się niemiła wizyta, ale skoro nie mam prawa do zniżki...to jakie mam przywileje jako stały klient który w ciągu tych kilku lat zostawił u nich tysiące zł... (matko, dobrze że na stronie nie ma już tych zestawień co kiedyś, aż się boję pomyśleć ile kasy tam wydałam...)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora