Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 16:36   #1040
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
czekaj czekaj.. ja tu czegoś nie rozumiem... dlaczego BU zaleca zrobienie tego serum do miesiąca od zakupu??? Skąd oni to wzięli? Przecież składniki tego serum to 3 oleje, olejek eteryczny i Q10, czyli rzeczy, które (trzymane w odpowiednich warunkach) są przydatne przez wiele miesięcy... no i samo gotowe serum jest przydatne przez rok... Dziwna sprawa...
(jeśli zapytasz o to BU i otrzymasz odpowiedź, to wklej ją proszę tutaj. Bardzo mnie ciekawi o co w tym wszystkim chodzi...)
Olej z kocanki ma dodatek rozmarynu, a do rokitnika jest dodana wit.e , obydwa skłądniki działają antyoksydacyjnie, przeciwdziałają jałczeniu olejów. Stąd im szybciej połączysz wszystkie oleje tym dla nich lepiej. Może chodzi o coś jeszcze.
Tyle mi do gowy wpadło.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A w mojej paczce hydrolat rozmarynowy był w połowie wylany w woreczku Był praktycznie nie zakręcony i się wylał I nie mam jak zrobić toniku kwasowego
Mysłałam, że tylko ja mam takie problemy z buteleczkami, poprzednio ok. 10 ml się wylało, tym razem też sporo w woreczku z hydrolatem różanym. Szkoda.
I poprzednio mi pisali, że nikt nie ma problemów z ich butelkami, jak widać nie tylko ja.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora