Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-19, 19:48   #755
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

Na MM nic sie nie stało-poza małym banem i problemem szybko zablokowanym przez Moderatorke. Tylko padły słowa które mnie bardzo zaciekawiły .. z tego co pamietam regulamin nie mogę cytować wypowiedzi z innych wątków tutaj, wiec podaję link tu jest cala strona a chodzi mi konkretnie o wypowiedz tą.....
Ja w swoim naiwnym czasami 25 letnim świecie wierzyłam że komuś pomagamy, wizażanki się uczą malować itp.. Natomiast trollamaneprzeznietrol zbiła cały nasz wysiłek do parteru.. porównała do istnego Vanity Fair(w dosłownym tłumaczeniu, nie chodzi mi o ksiażkę) i nawet jeśli była rozgoryczoną, dziwną osobą-to zrobiła swoj point...
Fergie, uwierzyłaś, że wszystkie, jak się tu spotykamy, jesteśmy bezwartościowymi, pustymi lalami, myślącymi jedynie o swoim wyglądzie i przez pryzmat wygladu oceniającymi innych? Naprawdę myślisz, że żadna z nas nie ma bogatego życia wewnętrznego i ciekawych pasji, inspirującej wiedzy? Dałaś sobie wmówić, że pogłębiając znajomości na forum, marnujesz czas i potencjał? Na pewno nie, nie wierzysz w to i nie myślisz tak. Wizaż to po prostu miejsce, a miejsce tworzą ludzie, to oni są ważni. Dopóki szanujemy się, interesujemy się sobą, budujemy nasze relacje w oparciu o pewne uniwerslane zasady, możemy rozmawiać o wszystkim. Każdy wątek, każdy temat jest ważny i potrzebny, i błahy, i poważny, ale tylko dopóki trwa dyskusja, a nie najeżona obelgami nagonka i niezdrowe podniecenie.


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Kamila EDT czy EDP
EDP

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-11-19 o 19:55
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora