Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep Dobrarada
Wątek: Sklep Dobrarada
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-23, 21:27   #1447
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
-------
Prawdziwie granatowy kolor ma żel 143, ale to żel typu Jelly - czyli po utwardzeniu osiągniemy efekt galaretki - półprzezroczysty. Chyba że nałożysz naprawdę 2-3 warstwy, wtedy pokryje praktycznie na 100%. Ma piękny i głęboki granatowy kolor, nie trzeba go mieszać bo nie zawiera pigmentów w formie stałej (tak jak białe żele czy pastelowe itd), pigment jest rozpuszczony w żelu i nie rozwarstwia się nigdy.

Wogóle te żele Jelly są cudne. Nie wiem czemu się narazie tak marnie sprzedają
Są śliczne, mają super kolory, można nimi robić tzw. wodne paznokcie albo szklane paznokcie, dają się wspaniale cieniować i na dodatek po zmieszaniu ich z brokatami - pięknie brokat widać! Bo są klarowne.
Mają tak duże nasycenie pigmentem, że dają piękny kolor już po pierwszej warstwie! Super do robienia Frencha brokatowego, wystarczy zmieszać taki kolor brokatu jaki kolor ma żel - np. czerwony brokat + żel 148 i już nam wyjdzie super czerwony brokatowy French.

Dzisiaj sobie zmieszałam kolor 147 (najpiękniejszy!) z brokatem - bodajże 26 (purpurowy) i zrobiłam pazura na zwykłym mlecznym tipsie. Dałam dwie średniogrube warstwy - wyszło przepięknie. Przykrył w 100% i tipsa i łoże, a jednoczesnie brokat jest całkowicie widoczny i nie stracił blasku.

Śliczne są te żeliki. Mam teraz już 9 kolorków, wszystkie są super. Ale 142 to mój ulubieniec! Super też można nimi robić mazańce, zmieszać z jakimkolwiek białym żelikiem - wtedy mamy dziesiątki pastelowych kombinacji itd... To takie żele pigmenty.
Są super i jestem w nich zakochana, ale chyba tylko ja
............
czym się właściwie róznią te Jelly od Clarów jeżeli chodzi o efekt końcowy...Clearami też mozna zrobić efekt''szkiełka''.[/QUOTE]

Jelly są mocno nasycone pigmentem - mają bardzo intensywne kolory, kryją (czyli nadają kolor) już po pierwszej warstwie. jednoczesnie są mocno kolorowe i klarowne.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując