Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odżywka do paznokci eveline
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-08, 11:04   #65
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomości: 249
Dot.: odżywka Eveline do rozdwajających się paznokci

To i ja dorzuce coś od siebie od zawsze miałam okropne paznokcie.. mieszkam na wsi wiec wszystkie robótki niegdy nie pozwalały mi zapuścić pazkoci nawet tyci tyci ;/ a ze nie podobały mi sie one w ogole to nawet ich nie malowałam bo stwierdzilam ze szkoda lakieru.. dopiero w listopadzie odkryłam odżywke Eveline SOS.. no i zaczelam stosowac zgodnie z tym co pisalo na opakowaniu.. poczatki byly trudne bo mimo ze paznokcie faktycznie urosly i zrobily sie duzo bardziej twarde to czasami nadal sie lamaly i rozdwajaly ;/ ale postawilam na systematycznosc przez ok 2 miesiace nie malowalam lakierami tylko w kolko odzywka a teraz.. mmm jestem dumna z moich pazurkow , pierwszy raz w zyciu udalo mi sie wychodowac pazkokcie ktore maja 1cm wiem ze szalu nie ma ale przy takim stanie w jakim one byly wczesniej to na prawde teraz prezentuja sie swietnie sa twarde , nie rozdwajaja sie i na prawde mi sie podobaja
a wiec kochane polecam ta odzywke i radze nie zalamywac sie na poczatku trzeba jej po prostu dac czas i byc systematycznym a to wszystko sprawi ze bedziecie miec pazurki o jakich marzycie pozdrawiam
__________________
".Bo są dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne się znosi. Cierpienie duchowe się wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Róża

Wygralam walkę o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując