Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 13:46   #380
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja w sumie z ciekawości nałożyłam

dzięki
a jak dodawałaś do maski to potem myłaś włosy szamponem?

moja w ogóle nie ma zapachu
a dostałaś już list aktywacyjny na adres domowy?
Bo jak nie to masz ograniczone prawa na allegro, poczytaj regulamin -tam jest wszysko Allegro ma bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs pomocy ja już nie pamiętam, ale przed listem można albo tylko licytować, albo tylko kupować przez "kup teraz" (allegro mam od 5 lat i nie pamiętam już jak to było) -poza tym jedyne co sprzedawca może przy zerowej ilość komentarzy to nie zgodzić się na wysyłkę za pobraniem
Tak Kat juz konto aktywowane mam z ta przesylka to sie nie martwie Jak Ci tak dobrze idzie tlumaczenie takiemu baranowi jak mi to jeszcze jedna sytuacja: O co z Tym chodzi; bo tak niby nikt nie licytuje licytacja jest od 1zl a pod spodem jest: "cena minimalna nie zostala osiagnieta" ja zalicytowalam i jest ze kwota to 1zl a obok okienko i kwota 1.25zl, na gorze jest komunikat: "jedna osoba licytuje, wygrywa H....a (moj nick) obok tego 1zl". No i moje pytanie: Ja to zalicytowalam czy nie??

ale nakrecilam
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora