Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-07, 14:32   #2067
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
co do telefonu to mam najzwyklejszą nokię, bodajże 6300i classić, nawet się na modelach nie znam nie chcę dotykowego, bo nie lubię. wolę zwykłe klawisze. najważniejsze dla mnie, żeby dzwoniło i pisało
seria 6300 i 6303 to moim zdaniem najlepsze telefony nokii (bez symbiana), które wypuszczono w ostatnich latach. Sama miałam jakoś 2-3 lata temu 6303 i do tej pory jestem pod wrażeniem solidności (i rozstając się z nim dłuuugo się wahałam)
A telefony to hobby moje i TŻa ja ciągle szukam telefonu "na lata", bo ja się przywiązuje do takich rzeczy jak telefon, samochód... Ale telefonu do tej pory nie znalazłam, bo samochodów (a raczej markę) już odnalazłam
I mi telefon ma właśnie pisać, dzwonić i dawać dostęp do neta -to dla mnie najważniejsze

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ja nie lubię dotykowych a TŻ ma już drugi taki i często się rozłącza policzkiem a jak pracowałam 3 lata temu na słuchawce to ludzie z dotykowym umilali rozmowę wciskaniem policzkiem klawiszy czego oni nie słyszeli

o właśnie ! Nie lubiłam w dotykowym jak mi podkład zostawał wielką ciapą na ekranie :/
ojoj to albo coś popsute, albo jakaś starsza generacja? Bo dotykowy tak ogólnie to się blokuje i gaśnie podczas przykładania do ucha -bo ma czujnik ruchu z przodu, więc nie powinno to się zdarzać. Dziwne. Ja i TŻ oboje mamy SGS+, wcześniej też dotyki (ja mam teraz... 4 dotyk) i nigdy nam się to nie zdarzyło by przyciski wciskać policzkiem

No podkład, ogólnie ślady z twarzy zostają, palcami łatwo wyciapać... Ale wszystko ma plusy i minusy ja kocham dotyki
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Oj...ja marzyłam o bardzo krótkiej fryzurze. Ścięłam się na boba, ale tak naprawdę chciałam mieć taką fryzurę: http://www.emmawatson.com/_Client/Fl...ages/home3.jpg

W ostatniej chwili zabrakło mi odwagi. Stwierdziłam, że nie będzie mi pasować, bo mam zbyt grube rysy twarzy. A szkoda...do tej pory żałuję, ale już nie będę ścinać (pomimo tego, że moje włosy wyglądają po prostu tragicznie), bo zobaczyłam stare zdjęcia z dłuższymi włosami i doszłam do wniosku, że nieźle wydłużały optycznie moją pyzatą mordkę...no i wyglądałam nieco poważniej (w tym roku, gdy nurkowałam z tż, jego instruktor zdziwił się, że jesteśmy razem aż 7 lat, bo...myślał, że ja mam 16-17 lat. Ja nie wiem, skąd to ludzie biorą - przecież aż tak dziecinnie nie wyglądam. ).
ładna, ale nie odważyłabym się też patrz jaką ma buźkę drobną Emma
Ludzie to zawsze jakoś tak dziwnie i inaczej nas widzą niż my same ciesz się, że MŁODO wyglądasz, a nie dziecinnie
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
kat - moja twarz do krótkich się nie nadaje, nawet do krótkiego boba, ale uuuffffff dobija mnie czekanie,aż urosną... zwłaszcza boki
a ja ostatnio podcinam, i podcinam, i podcinam i ciągle jest ok kierunek naturalki i klapki na oczach
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora