Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-05, 07:26   #3161
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Cholercia ja w takim razie też chyba mało sentymentalna, bo prezenty od TŻ trafiły na Allegro jako pierwsze, to byli tak zwani prekursorzy
Basiu jednak lubię dzisiejszy poniedziałek
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Moniko - życzę ci by to nastąpiło jak najprędzej.

Ja też zdecydowanie pragnę już przeistoczenia z matki w kobietę - to już 2,5 roku życia pod dyktando potrzeb malucha, jestem zmęczona .
Perfum nie lubi, w szpilkach za nim nie nadążę, pracuję też w niepełnym wymiarze jeszcze.
Mam nadzieję, że od września - 3-latek zyska nieco samodzielności, stanie się dzielnym przedszkolakiem, a ja odzyskam nieco przestrzeni osobistej wolności.



Ja też na to czekam. Nie nawidzę tej niepewności. Co będę robić, gdzie pracowąć ... Czasmi chciałabym mieć 60 lat na karku i wszystko wiedzieć. Chyba jestm tchórzem.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Kasiu, życzę Tobie i Twojemu synkowi powodzenia.

A tak w ogóle - to masz bardzo mądrą mamę.

Dziękuję za życzenia, bo intensywnie szukam pracy. Włąsnie płodzę kolejny list motywacyjny, n-ty juz w tym tygodniu.
Moniko ja również życze powodzenia
A w jakiej branży szukasz pracy , jeśli można wiedzieć?
Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Smoku ja również szukam obecnie pracy, również wysyłam listy motywacyjne, cv i nic cisza. Tak, że znam ten ból. Mam 40-tke na karku i uwierz mi, że w tym wieku znacznie trudniej kobiecie znaleźć dobrą pracę, bo pracodawcy patrząc na datę urodzenia w nagłówku cv, niechętnie czytają już dalej. Wszędzie szukają młodych z doświadczeniem. Tylko jedno z drugim w parze nie idzie. Cóż takie realia, więc staram się nie załamywać, bo frustracja do niczego dobrego doprowadzić nie może. Czas wolny wypełniam działaniem charytatywnym, używam zapachów do woli i sprawia mi to dużą przyjemność. Kiedyś w końcu musi być lepiej prawda?
Mam nadzieję, że będzie lepiej
A szukanie 20 latka z 10 letnim doświadczeniem, to lekka przesada ze strony pracodawców Ja do tej pory pracowałam zaledwie pół roku na studiach, a póżniej na 5 roku urodziłam Tośkę i teraz siedzę w domu. Ciekawe kto weźmie mnie do pracy z półrocznym doświadczeniem zawodowym i rocznym- mamuśkowym

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Wzajemnie

Mnie też na wiosnę czeka przeprowadzka - nowa praca po wakacjach - mam nadzieję, że będzie to ta wymarzona, tyle że w pełnym wymiarze.
Zmiany - czemu nie, czasem nieuniknione, miejmy nadzieję, że na lepsze.

Moja akutalizacja już gotowa - można się pośmiać:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2689


Kaśka jestem mistrzem odchudzania Chylę czoło! Ale jesteś konsekwentna, pudełeczko na flaszeczkę
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora