Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-29, 14:26   #900
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie spieszy mi się, bo i tak na ANS nie mają w sklepie chyba napiszę do nich napaliłam się
Chcesz swatcha na łapkach mych bo jak coś to w necie jest sporo, ale mogę się postarać

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Trochę się rozmazało. Ja długo myje ręce Przetrwałyby gdyby nie ręcznik. Zdarłam wszystko
No tak myślałam że pewnie w tych cieńszych miejscach może poschodzić, a ręcznik na pewno tylko pomógł

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4251936 3]Skoro o Chińszczyźnie mowa

Z dedykacją dla Prezia
Na blogu więcej tradycyjnie.

Nie wiem, czemu serdak tak dziwnie na zdjęciach wychodził (dłuższy i zaokrąglony)... na żywo patrzę i nie tego widzę. [/QUOTE]

aaaa dlaczego ja go jeszcze nie mam? fajnie że lepsza wersja

no czasem te paznokcie tak świrują i wychodzą dziwnie w ogóle tak Ci powiem, ze na niektórych zdjęciach to mi troche moje własne przypominają

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Dzwoni Smu do kuriera: Chcę Pana! Już!
Potrzebuję kuriera! na gwałt

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Też tak zawsze mam - przyjeżdżają ci kurierzy w najmniej oczekiwanych momentach np. maseczka na twarzy tudzież na włosach, w połowie gotowania, kiedy masz coś na 3 palnikach i zaraz wykipi... Mają wyczucie
dokładnie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
AAAA!!! Te emocje!!!
prawie jak przed boxem

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
tadaaaaam:
a co Ty nam flaszki pokazujesz? swatche chcemy
śliczne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora