Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 14:46   #2540
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
W tym tygodniu kupiło mi sie troche nowych lakierów, a ja nadal nie wiem jak pomalować paznokcie no nic chyba się z tym prześpię I jutro coś wymyślę
Poniżej zdjęcie zdobyczy
Miałam spytać czy ten CC to Subway Station ale widzę że zgadłam. A co to za Essence ten na górze?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52821382]Mani na dzień dobry [/QUOTE]
U Ciebie jest cudny, a na swatchach to paskudny fiolet. Są dwie wersje?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dawno już nie monitorowałam stanu dziewic Ale zdaje mi się, że ilość drastycznie się zmniejszyła podobnie jak u Czu

I mam mani, monomani
Lovely Gloss like gel 206, wieki temu dostałam od Han i jakoś zapomniałam o nim. W butelce wygląda jak przykurzony nudek, chyba przez złoty shimmer, który osadza się na flaszce. Dopiero na paznokciach wychodzi fajna zgniłkowatość, dużo szarości, troszkę zieleni Szkoda tylko, że shimmer jest słabo widoczny w dziennym świetle, ale w sztucznym widać
Zdradź mi jak to się robi.

Łaaadny. Aż chyba się rozejrzę za nim, ciekawe czy jeszcze jest dostępny.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oj tam ale czekałam wczoraj na listonosza, widziałam nawet jak chodził po osiedlu i nie dotarł do mnie a tak bardzo weny na mani nie miałam i myślałam, że się dorwę do któregoś CCka i muszę jednak wymyślić inne mani
Co zamówiłaś?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć
Na początek mam mani, a zaraz nadrabiam.
Fajne.

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Też mam mani Cały czas nie mogę ogarnąć jak układać łapy, co myślicie o aktualnym układnie? Zdjęcia nadal robione komórką więc przepraszam za jakość zakupiłam aparat, ale teraz czekam aż karta pamięci dojdzie
Ale piękny jest ten wzór... Ładnie wygląda w połączeniu z takim delikatnym kolorem. Nie mogę się już doczekać aż do mnie dojdzie ta płytka.
Paznokcie też bardzo ładne. A układ dłoni wg mnie jest w porządku.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam Gosh'a Galaxy, na blogu trochę foto.
Cudeńko. Jak niedawno pokazywałaś mani z taką zieloną błyskotką to chyba viv stwierdziła że wygląda steampunkowo, a dla mnie ten lakier jest bardzo w tym stylu.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
KLIK KLIK

JAK?! Pytam się: jak one uzyskują taflę na tym lakierze?
Mam na paznokciach trzy warstwy topu w tym jedną mega grubaśną zgęstniałego Insta Dri i widać każdą. cholerną. drobinę.
Wygląda mi to na Poshé.


Noszę to samo mani od poniedziałku, koniec świata.

A poza tym:
wzór na środku
numer 5, drugi od lewej w dolnym rzędzie
vs
pierwszy od lewej w górnym i środkowym rzędzie
Hm.

Edytowane przez nekofood
Czas edycji: 2015-09-20 o 14:50
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora