Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-07, 11:01   #3536
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i ode mnie mono
Rimmel - Berries and cream. piękny, nosiłam namiętnie, aż końcówki mi się powycierały i zrobił mi się odrost w załączniku zdjęcie z fleszem.
Piękny odcień i ta nazwa jest świetna Żałuję, że go nie capnęłam na promo :/
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Przestałam się lubić z SH, kurcze po 2 dniach mam na obu rękach pajęczynki na lakierze , na wskaźniku lakier odpadł płatami Jednak INM to najlepszy top ever, zamówiłam 2 butelki, pierdzielę Sh
A może to kwestia suchego powietrza? (od ogrzewania)
Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość

A to moje czarnulki - w załączeniu
Oj nie, totalnie nie w moim stylu, za pstrokato... dodatkowo połączenie srebro + czerń strasznie mi się przejadło i ciężko mnie zaskoczyć
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53709695]
Ja mam mani,niestety ciut już znoszone i popsute przez Insta :/ Aaa i wskazówka nie ma takiego kształtu,po prostu zrobiła mi się jakaś buła z lakieru :/
[/QUOTE]
Ale delikatesiki kształt malucha jest idealny
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a tu moje próbne, na żywo lepiej to wyglądało, bo tak to daje tak po oczach, że nie widać co to


i pierwsze negative space, niestety są niedoróbki (chyba trzeba było w dzień robić, a nie po ciemku), SV pościągał, na serdecznym rozmazana linia trochę, ale i tak jestem zadowolona w sumie, jak na pierwszy raz

GR, CR 18 - ciemny
GR, CR 48 - jasny
ChG Hello Gorgeous!

pomału zaokrąglam kształt i ciągle się nie mogę zdecydować jaki zrobić
Jakie próbne, jakie, jakie? Bo nie widać

Nie widać żadnych niedoróbek, dobrze wyszło

Ale słodko pierdzące Ci wyszły

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie, no koty same w sobie boskie, ale tak jakoś ogólnie coś tam nie leży. Może faktycznie za małe i giną
Haha, wiem, wiem, wygłupiam się
Też mi się wydaje, że to kwestia wielkich paznokci i małych naklejek. Tzn. one same w sobie nie są małe, ale gubią się na mojej płytce :/
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora