Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-19, 22:34   #1991
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam się wieczorowa pora. Moje dwa boxy wysłane będą w poniedziałek 😍 mam tylko jeden poważny dylemat. Zamówiłam sobie dawno już chciany podkład double wear estee. Błąd mój numer jeden to taki ze nie obczailam wcześniej koloru i wzięłam byle jaki z myślą że sobie wymienię w razie czego w stacjo. No ale teraz jak czytam jakie to są problemy to już nie widzę tego tak wesoło 😔 no i teraz nie wiem co czynić. Iść do stacjo i narażać się na stresy czy odpuścić boxa. Dodam że zamówiłam kolor Ivory beige. Myślę że będzie za ciemny... czy jakaś dobra duszyczka doradzilaby by mi kolor jaki powinnam wziąć? Dodam że nie lubię rozowych tonow i ostatnio podpasowala mi próbka chanela les beige 20. Ano i używam even better cream charmois ale on jest najlepszy w okresie letnim. Na koniec musze Wam napisać ze jestem zadowolona z zamówienia clinique. Kupiłam kremik superdefense za 39 i dostałam te 2 niespodzianki i 2 normalne miniatury. Ta matowa pomadka bardzo mi się podoba. A wam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1455921328705.jpg (33,9 KB, 40 załadowań)
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora