Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-19, 14:08   #1089
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
ale fajnie...tylko żeby krem masło kakaowe lekka formuła nie zawierało parafiny...prosze
Oj zapach tej serii po prostu uwielbiam-szczególnie na buźce mojego chłopaka mleczko kakaowe tez chętnie bym wypróbował tylko bez parafiny...

W ten weekend byłam na festiwalu urody organizowanym przez rossamanna i miałam przyjemność skorzystać na stoisku Ziaji z zabiegualgowej maski z seri Ziaji PROale była super-moja mama też miała-przeciwzmarszczkową, a ja nawilżającą Szczypało, zrobiło mi sie gorąco, a potem buźka po prostu rozpromieniona i gładka polecam!
Używam tej maski w wersji nawilżającej już od kilku tygodni i muszę przyznać Ci rację, jest fantastyczna, tzn. rezultaty są. Maska wymaga chwili czasu na przygotowanie (wymieszanie dawki zelu z algą zieloną na jednorodną masę) i potem dobrej chwili na pobyt na twarzy. U mnie z kolei chłodzi dość intensywnie i lekko podszczypuje, zwłaszcza po peelingu. Natomiast dla rezultatów warto - nawilża, wygładza, domyka przeklęte pory, ujednolica kolor cery. Od kiedy jej używam zjaśniały mi resztki przebarwień potrądzikowch. Dlatego uważam, że warto się zaopatrzyć, nawet za tę cenę, zwłaszcza, ze maska starczy na dlugo, zelu jest 500ml!!!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora