Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-11, 11:54   #4333
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a Twoja mama jest jakimś lekarzem???
co do egzaminu to oczywiscie o 6 rano byłam nieprzytomna i jak zobaczylam pierwsze pytania to zdołowałam ale na szczęście wielkie rycie w książkach się opłaciło bo ostatecznie dostałam 4 szkoda tylko że nikt nie powiedzial ze dane statystyczne mamy również znać bo jak tu wpaść na odpowiedz na pytanie ile wynosiła wartosc aktywów banków komercyjnych w Polsce w roku 2007??? no ale wszystko się dobrze skonczylo hehe jeszcze w poniedzialek największa makabra tej sesji i jak to przetrwam to chyba się upiję ze szczęścia
Tobie Laity też się powiedzie- mówi ci to wróżka tancerka hehe a jak się nie sprawdzi to możesz mówić na mnie wiedźma

a co do mojej twarzy to się nie wypowiadam... wyskoczyly mi dziś 2 gule.. niestety nie przywiozłam sobie z domu nic na to bo myslalam ze skoro jest wszystko ok to tak będzie cały czas.. mam nadzieje ze nie rozwiną się z tego gigantyczne pryszczole.. zaatakowane zostało czoło i broda.. ehhh...

a z tą wodą utlenioną to polewaj wszystko co było hmmm taką ranką otwartą czyli miało krew, przeciętą skórę np paznokciem, jakies zdrapane coś np pryszcz ropny.. te ojące się równiez.. mysle że do takich gul na skórze woda utleniona się nie przyczyni ale do takich którymi "się zajmowałyśmy" na pewno to tylko złotówka więc naprawdę najwyżej się zje jednego loda mniej
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora