Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-02, 09:23   #304
Patricia78
Raczkowanie
 
Avatar Patricia78
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Stockholm
Wiadomości: 101
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

hihi, moni z miasta mody Eucerin mam ja tu tez!! chodzi ci o to?: http://www.eucerin.se/

tutaj duzo ludzi ma tradzik rozowaty a i pajaczki i zaczerwienie na twarzy tez normalna rzecz. szwedziuchy sa bladzi dlatego tutaj nie jest ciezko znalezc dobry podklad czy w ogole kolorowke do takiej cery. oni lecza te zaczerwienienia sloncem, albo wyjezdzaja albo chodza na naswietlania. ja robie laserem, metoda lps. dziala troche jak kwasy
dlateg sie tak dziwie ze nikt nie sprowadza lrp i calej reszty. dziewczyny strasznie ubolewaja i przywoza wlasnie z francji.

no to polaze i pogrzebie. jak na razie tego yr nie probowalam na twarzy bo nie mialam probek, ale wykorzystam podpowiedz z pojemniczkami
clinique byl fajny, te nowy. chlodzil twarz i sie ladnie wchlanial. ale nie mialam tego duzo wiec wlasciwie ciezko powiedziec czy by jakis efekt przyniosl. musilalabym go po prostu nabyc.
probowalam tez do zaczerwienionej skory twarzy z roc. smierdzial jak diabli i wygladal jak glina. czy ja wiem czy jakis efekt byl? ja tam nic sensacyjnego nie zauwazylam.
Patricia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując