Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kody w Kanebo
Wątek: Kody w Kanebo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-05, 22:02   #87
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Kody w Kanebo

zainspirowana kodami odszukałam puedłeczko po moim Superfit Clinique i co widzę.. KOD ! Żadnej daty ważności
a także dystrybutora Clinique - Estee Lauder

nosz...teraz i ja nie mam pewności czy mój podkład nie jest przeterminowany..W tym samym czasie nabyłam też tusz Clinique - łącznie 197 zl za zakupy bez daty ważności...
I nie wiem czy śmiać się czy płakać; że też do tej pory nie zwracałam uwagi czy jest opisana CZYTELNIE ważność , czy tylko kody jakieś.

Chociaż przypominam sobie, że po powrocie do domu oglądałam opakowania w celu sprawdzenia terminu ważności (którego w rezultacie nie znalazłam), ale jakoś tak byłam zaaferowana nowym zakupem, że odłożyłam je, nic sobie z tego nie robiąc.
Dopiero teraz, czytając jak klientom wtyka się ciemnotę, zastanawiam się, do jakich jeszcze "sztuczek" marketingowych uciekają się producenci/dystrybutorzy - bo na dobrą sprawę nie wiemy na razie, kto tu jest winien? A może klient, że jest zbyt dociekliwy..?? Nic dziwnego, że potem leczymy się z trądziku, dermatoz, uczulenia i innego ustrojstwa
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując