Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 07:05   #1370
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Pastereczko - wyglądasz naprawdę pięknie

A teraz muszę się pożalić. Zrobiłam zamówienie 14 czerwca, dosyć długo status się nie zmieniał więc napisałam do nich 2 razy e-mail. Cisza.. Odpowiedź nadeszła dziś, ale za to jaka Piszą, że przesyłkę wysłali w sobotę, z tym że wybrałam złą opcję wysyłki, więc mam im dopłacić 10,63$ Zamawiałam próbki podkładów i róży i z ciekawości dorzuciłam odżywkę do włosów - to mi podobno podrożyło przesyłkę ze standard shipping - 4,32$. Fakt, nie doczytałam na stronie, że w przypadku zakupów pielęgnacji do ciała mam wybrać opcję priority shipping, ale wypłeniając formularz miałam wyraźnie obie opcje... Zresztą ostatnio zamawiałam kremy i wszystko było "normalnie". Gdybym miała jedną opcję kosztów wysyłki, wtedy wróciłabym i doczytałabym to, co mi umknęło. Po co mi wybór, którego nie ma Przede wszystkim jestem zawiedziona tym, że moim zdaniem przed wysyłką powinni się ze mną skontaktować, poinformować o wszystkim i dać mi możliwość anulowania zamówienia... A teraz to co... muszę wywalić kolejne 10$.. fatalnie mi się poniedziałek zaczął

Aaa jeszcze coś, po ostatnim zamówieniu, gdy próbki które zamawiałam w słoiczkach przyleciały w woreczkach (na dodatek niekompletne, wysłałam im zapytanie w tej kwestii. Otrzymałam dość szybko odpowiedź z przeprosinami i ofertą, że mam sobie wybrać coś w zamian o określonej wartości i oni mi to wyślą. Wybrałam, odpisałam i sprawa też ucichła....

Ech, jestem zawiedziona... (przepraszam za marudzenie z rana).
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując