Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 18:41   #1764
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
jakie?
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
hej!!
Moje naturalne włoski to kolor pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem. Przez ponad półtora roku farbowałam włosy na czarno, jednak zdecydowałam, że chcę mieć teraz platynę
3 miesiące temu rozjaśniałam większą część włosów pasemkami, a miesiąc temu resztę włosów i poprawiałam wcześniej już rozjaśnione. W rezultacie mam trochę pozostałości po czarnych pasmach(zaledwie kilka pasemek i to te na samym dole), platynowy blond 3 cm od skóry głowy i im niżej tym ciemniejsze. Z tym, że najciemniejsze mam lekko rudawe. Jaką farbę teraz nałożyć??proszę pomóżcie kochane szybko.
Mam nadzieję, że opisałam stan swoich włosków wystarczająco
pozdrawiam i dziękuję z góry!!


Superedzia i jeszcze jedno pytanko ode mnie zanim jutro uderzę do sklepu po farbę. Czy reputacja Palette na wizazu jest prawdziwa w porównaniu z efektem jaki dała Tobie na włoskach? Zaczynam się obawiać bo jasnych do tej pory nie używałam tylko ciemne odcienie tej firmy. Włosy zawsze jakoś mi się rozdwajały, wypadały i łamały więc nie widziałam kolosalnej różnicy. Mimo to nie chce mieć ich mniej...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-17 o 18:59
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora