Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-02, 09:24   #3176
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja sie Tobie troche dziwie. Ja moze mam naturę taką, ze zawsze cos odpowiem, jak mi cos nie podpasuje. W tej sytuacji rownież bym nie wytrzymała z taką krową. Ona Cie dreczy, dlatego ze Ty nic z tym nie robisz. A powinnaś. Miej charakter i pokaz wrednemu babsztylowi gdzie jest jej miejsce. Powinnas odpowiedziec jej wtedy podczas masażu, zeby pokazala na Tobie jak powinno się to robić albo w tym momencie przycisnąć ją dobrze by az ją zabolało... Przecież nie umiesz masować, tak? No nie wiem, zrób coś. Nie daj po sobie jeździć i nie tlumacz się, że to staż. Tu chodzi o charakter i o wlasną godność. Dziękuję

Tylko ona jak jej cos odpowiedzialam to mi skacze ze mam jej nie pyskowac bo mnie wywali..a jednak wladze ma.. bo ja potrzebuje te pieniadze ze stazu.
I wiecie naklamie w pismie do UP ze jej pyskuje i nie wykonuje jej polecen i nic nie robie. A w ogole chwali sie ze ma znajomosci w UP.. to im dzis chyba powiem ze ta Pani sie tym przechwala przy mnie.

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no tez bym nie wytrzymala z taka baba,ale fakt faktem w szkolach sa tylko podstawy masazu i dopiero pozniej wyrabia sie swoja technike i ruchy takze moze jeszcze faktycznie nie potrafisz az tak super nie mniej jednak ona jest po to aby Ci pokazac a nie dreczyc co chwile!!
Ja z nia tez nie wytrzymuje jak mnie ona wkurza
Ja masaz umiem na te 4..mialam z tym problemy ale uprzejma Pani prowadzaca prowadzila dla mnie to nie mal indywidualnie az sie naucze.
Nie olała mnie i stwierdzila:jak nie umiesz to nie umiesz..chciala mnie nauczyc.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora