Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-25, 10:15   #1323
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A co to za żel Lilliputz? Skąd żeś go wytrzasnęła? Nigdzie go nie widziałam, dobry ma skład?
Jak ja Ci zazdroszczę tych JMO. Nie wydałabym 200 zł na odżywkę, a chciałabym...
Zel pod prysznic Lilliputz znalazłam w Rossmannie. To nowość. Odpowiada mi brak zapachu i prosty skład. Przy tym jest dość gęsty i dobrze myje, ma lepszą konsystencję niż rzadki i lejący niebieski babydream z pompką.

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Jasne, lepiej przetestować niż zainwestować, a potem żałować Ciekawa jestem, czy miód i hibiskus jest lepsza niż citrus&neroli?
Wolę citrus&neroli. Nie mam aż tak zniszczonych włosów, honey&hibiscus jest bardziej treściwa.

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ale piękności
Ja jestem ciekawa wszystkiego a zwłaszcza kremu ujędrniającego do biustu
Krem ma bardzo interesujący skład (podali nawet stężenie kluczowego składnika, co sie rzadko zdarza producentom!). Zawiera wyciąg z jakiegoś afrykańskiego drzewa kiełbasianego, a na forum laboratorium urody dziewczyny się tą rośliną zachwycały, że to cudowny składnik, który napina i uelastycznia skórę. Zapach balsamu średni (na randki się nie nadaje), ale ładnie się wchłania, skóra po nim jest gładka i nawilżona.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Sicilia a krem koloryzujący p&r masz jasny czy średni beż?
Mam średni beż, jasny jest dość blady. Teraz na lato średni jest lepszy dla mnie, choć nie opalam się specjalnie.

anula_ga w naszym wieku grawitacja niestety daje znać o sobie, trzeba zacząć dbać o biust
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora