Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Locacid - kto jeszcze ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-02, 14:36   #168
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Dzięki Poprzeglądałam sobie trochę o nim. Ale przypadkiem natrafiłam na mydło peelingujące Alepia - Savon Noir. To cudo działa jak peeling enzymatyczny, opinie ma na prawdę świetne i zaraz po długim weekendzie zamawiam. W sumie jest bardzo tani - 34zł / 200ml. Dam znać jak będzie się sprawować.

A tak w ogóle to witam w klubie - w niedzielę, musiałam za bardzo posmarować Locacidem, na następny dzień tarłam, najwidoczniej za mocno, żeby wyeliminować łuszczące się skórki i efekt nie był trudny do przewidzenia - paskudne, "pomarszczone", czerwone plamy po prawej stronie ust i przy nosie :// Ani jak to zamaskować, filtru nie dało się nałożyć :/ Dopiero dzisiaj wyglądam normalnie. Byłam tak załamana, że stwierdziłam, że odstawiam Locacid, a zabieram się za Diane35 którą mam w apteczce. Dzisiaj skóra wygląda przyzwoicie toteż Locacidu jeszcze nie porzucę ; ) Heh. Już tyle miesięcy z tym "dziadem", więc żal byłoby mi odpuszczać ; ))
No i właśnie dlatego poszukuję peelingu enzymatycznego, żeby już nigdy w życiu nie musieć "szorować" twarzy Na razie mam z Dermiki do cery tłustej. Efekt znośny, zobaczymy jak będzie dalej.

Pozdrawiam i nie podłamuj się Nasze cierpienie będzie nagrodzone
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując