Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-22, 19:33   #2549
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Dobry wieczór ! W końcu weekend

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Przychodzę się pochwalić.

ZDAŁAM PRAWKO! :jupi

Cieszcie się ze mną i radujcie!
A teraz wybaczcie- idę oblewać swój sukces
Już dawno pewnie oblane ale pogratulować trzeba !

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Tzn jakbym codziennie chodziła w rozpuszczonych to bym myła częściej. A tak to chodzę dzień dwa (zalezy jeszcze co użyję, czy coś lżejszego czy cięższego), a potem związane, bo ja się lepiej czuję mimo że nie są jeszcze tłuste, a raczej oklapnięte (długie proste włosy). Ale nieraz oczywiście częściej, wg potrzeby

szkoda, chyba nie są mi przeznaczone
Już nie miałam okazji pojecha do TK znowu, chyba zbyt często tam bywałam w ostatnim czasie i jak na złość się nie ukazały. Może jak znów pójdę przypadkiem/ przy okazji to bedą .

Ja generalnie mam teraz okres przejściowy moich włosów. Przez "kilka" dobrych lat je farbowałam. Na początku blond balejaż później już jednolite, ciemne kolory. Włosy się wyniszczyły okrutnie, teraz odrastają i wracają do siebie. Kiedyś miałam gęste i długie włosy - chcę do tego wrócić ale na razie muszę się męczyć z fochami typu nagłe przetłuszczanie itd... Może dlatego, że stosuję wiele specyfików, co chwila coś nowego i dlatego moje włosy się różnie zachowują, skalp również. Co do noszenia związanych i rozpuszczonych - u mnie reguły nie ma. Niby lepiej się czuję w związanych ale mam dni że wolę rozpuszczone ale to chyba jak każda dziewczyna :P

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Z rosyjskiego pamiętam więcej niż z niemieckiego, czy francuskiego

OK. Pokazuję farbkowe przeprawy. Moja inicjacja
Muszę się oswoić z pędzelkami jeszcze


Reszta u mnie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post39921113
Ładne . Widziałam w Twojej galerii Podziwiam...

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
co Wy na takie połączenie kolorów?
bo ja jakoś średnio przekonana jestem i nie wiem czy kombinować coś dalej czy zmyć je od razu
wybaczcie pranie w tle
Jestem za ! Ostatnio koleżanka miała tak właśnie zrobioną hybrydę - identyczne kolorki.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora