Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pora coś zmienić :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-22, 12:35   #1
aniaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aniaslonko
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 116

Pora coś zmienić :)


Witajcie wizażanki! Jestem na forum dość rzadko, bo zawsze mam mnóstwo innych spraw do zrobienia (choćby bardzo zajmujące leżenie brzuchem do góry na kanapie), ale może wraz z metamorfozą wyglądu zmienię zwyczaje w sprawie forum ..

słuchajcie. Ze mną jest tak. Mam 19 lat, zakończyłam pisanie matur i od października idę na studia (chyba!). Pomyślałam, że to dobry czas na zmiany.

Jestem bardzo drobną osobą (158cm i tylko 40kg wagi) co nieraz było źródłem moich kompleksów. Nie wiem co zrobić, żeby przytyć - próbowałam różnych diet, miałam robione badania krwi - ale zawsze było wszystko w porządku (figurę mam chyba po mamie). Zwłaszcza latem trudno mi wybrać taki fason ubrań, żeby ukryć 'wystające kostki'. Lubię buszować w lumpeksach, ale często są tam tylko duże rozmiary! Macie jakiś niezawodny patent na dodatkowe kilogramy?
Myślę, że nadszedł także czas na zmianę garderoby. Do tej pory zasuwałam tylko w dżinsach i sportowych bluzeczkach, ale teraz chcę poczuć się kobietą. Możecie mi doradzić, jakie kolory i fasony ubrań są dla mnie stworzone?

Dobra.. teraz fryzura. Znudziła mi się już chociaż moja kumpela twierdzi, że nie powinnam nic zmieniać, bo w tej fryzurce jest mi najładniej (miałam już długie, krótkie włosy, ukośną grzywkę..), ale ja chcę coś zmienić!
Na tych zdjęciach wyszłam fatalnie, bo nie wyprostowałam włosów i mam nieład na głowie, ale na co dzień prostuję włosy, żeby ładnie się układały.
Macie pomysł, co by tu z moimi włoskami zrobić? Dodam, że mam raczej cienkie, delikatne włosy.

Jak widzicie - szykuje się sporo zmian! mam nadzieję, że mi pomożecie w tym!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 132027.jpg (28,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 132207.jpg (44,7 KB, 48 załadowań)
__________________
"żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi!"
aniaslonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując