Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 15:19   #3864
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny.............śc iągnęłam to indigo u lewej ręki bo mnie bardzo drażniło,myśle sobie...............sprób uje jeszcze raz najcieniej jak się da
Na jednego palca kładłam na baze przetartą wacikiem na drugiego na "mokrą" i co > wielkie g !!!
To samo !
warstwy przeswitująco cieniutkie i marszczy się jak cholera

Napisałam już do Indigo w tej sprawie,ciekawe co oni na to


RosesAreRed
dopiero dzis zauwazylam Twój podpis na dole

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Zaczynając przygode z hybrydami zastrzegałam sobie, że będe nosić każdy kolor minimum 2 tygodnie. Jak do tej pory mój rekord to 12 dni - powiem Wam że ciężko się nie znudzić i nie zmienić hybrydki

W załączniku posyłam zdjęcia z dzisiaj - 9-dniowy odrost i nowe hybrydki
bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
mnie nie tyle odrost wkurza co kolor mi się nudzi ale przyznam że odrost też mam spory co się rzuca w oczy.

Faktycznie hybrydy uzależniają mam ochote je ciągle robić, namawiam do tego wszystkich w koło. Nie widze żadnych wad, za to same zalety Od 11 lutego mam non stop hybrydy bez przerw i paznokcie są w stanie idealnym, ani razu się nie złamały, kilka zadziorków się zdarzyło (mam zepsuty zamek w torebce i trzeba jedną reką dociskać, w związku z czym się zadarłam kilka razy)

Aktualnie czaje się na hybrydy 5th dimension o których mowa na forum, gdzie dziewczyny pokazują pazurki hybrydowe. Nie wiem jak te lakiery wytrzymają na mojej bazie ;/
widze ze wszelkie nowosci uzalezniają nie tylko mnie
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora