Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-30, 20:53   #3323
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Fajne oferty a u nas bieda

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------



super denko ja jutro swoje wstawię, bo mi teraz Tż po domu lata i zaraz będzie marudził, ze śmieci zbieram

to czekam teraz na Twoje
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Podkłady mają bardzo fajne, jedne z lepszych formuł jakie testowałam Tylko u nich problem z kolorami a raczej z tonacja jest plus fakt że kolory strasznie nie pokolei idą np 35 potrafi być jaśniejsze niż 5.
Pomiędzy NC15 a nc20 da się znaleźć więc tragedii nie ma, ale nie we wszystkich. pudry tak samo świetne mają i tu już z kolorami nie ma problemu.

Ja bym obstawiala, że jednak stary albo narzędzia nie myte, bo naprawdę jeśli się trafi z kolorem to są jedne z lepszych podkładow
pewnie masz rację, muszę obadać kiedyś te podkłady, chyba nawet raz macałam któryś w tym outlecie estee lauder, bo tam mają C. ale tak jak mowisz, wzielam pierwsze z rzędu kolory i były za ciemne lub za pomarańczowe i dalej już nie sięgałam, a jednak mogły być jasne tak jak mówisz

jak będzie kolejna akcja promocyjna w tym aoutlecie to pojadę i popatrzę co tam mają, a coś do mieszanej cery Clinique ma? takiej, że czolo lubi po kilku h się zaświecić, a policzki są suche? bo tych podkładów mają kilka...
i pojadę w końcu do D. zrobić na podkłady maca, nigdy mi nie po drodze...
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora