Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-19, 15:05   #1205
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Czesc dziewczyny
Dostalam wczoraj maila od dziewczyny z Hiszpani(myslalam,ze juz zapomniala o mojej prosbie).Napisala do producenta z pytaniem o cosm.new formula,do tej pory jednak nie dostala zadnej odpowiedzi.Jedyne informacje jakie udalo jej sie zdobyc pochodza z hiszpanskiego forum,podobnego do naszego.Dziewczyny opisuja swoje wrazenia ze stosowania kuracji cosm.new formula i efekty sa rozne.U jednych dziala ona swietnie,u innych wolniej ale sa tez dziewczyny,ktore nie widza zadnej zmiany i uwazaja ze new formula wogole nie istnieje,ze jest to tylko krem przestarzaly lub zle przechowywany,ktory stracil juz swoje wlasciwosci.Tylko jedna dziewczyna zostala poinformowana przez lekarza,ze zabieg bedzie miala przeprowadzony nowym cosm.Co ciekawe,pojawiaja sie tez informacje,ze jest jeszcze nowsza formula,ktora ma kolor i konsystencje starej,ale nie jest tak inwazyjna jak old formula.
Wlasciwie nie dowiedzialam sie niestety niczego nowego.
Zrazilam sie troche do new formula i juz jej nie kupie.Od jutra zaczynam smarowanie dermamelanem.Zobacze czy bedzie jakas roznica w stosowaniu i oczywiscie w efektach kuracji o ktore najbardziej mi chodzi.
Do tej pory smarowalam twarz dwa razy:na 4-6 godz.w dzien i na cala noc,tak przez 5 tygodni.Powinnam chyba juz zmienic system stosowania kremu.Mam w zwiazku z tym pytanie.Jak czesto smarowalyscie buzki w drugim miesiacu kuracji?Tylko na noc i czy na kazda,a moze jeszcze inaczej?

Pozdrawiam cieplutko.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora