Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - essence
Wątek: essence
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-03, 09:18   #1477
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Auć!

A co ja, biedny żuczek zrobię, jeśli tych dwóch (trzech...) pięknych limitowanek nie będzie?
zuczek gnojaczek? to ja CI moge napisac co zuczki robia
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Co MY biedne żuczki zrobimy?...

Ale ciii... - nie wywołuj wilka z lasu
dawaj ja dawaj! ja na klate wezme to zobaczy!
Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Wybaczcie żuczki, wybaczcie - ale egoistka ze mnie .
Wilk - a siooooo!
ehm ale to przyznacie troche dziwne co oni robia jeszcze jedna limitowka nie weszla ktora miala byc juz w maju! a przeszla na czerwiec a juz tyle nowych zapowiadaja...
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Oczywiście wczoraj w Naturze spotkało mnie rozczarowanie. Pani powiedziała mi natomiast, że nowa limitowanka może być nawet dzisiaj (chyba mają dostawy Essence we wtorek). Wspominała też, że czasem zamawiają konkretny produkt na potrzeby klienta.

Nie chce mi zadziałąć zapowiedź Poseidon's love Bezpośrednio wchodzi na Urban Jungle. A z UJ podoba mi się brązer i zasadniczo tylko on. Nie wiem, czy dam dziś radę wstąpić do Natury. O 14 mam egzamin, więc może po nim. Panie w Naturze patrzą już na mnie dziwnie, bo co drugi dzień przychodzę, z koszykiem podchodzę do stoiska Essence, potem dla pozorów oglądam inną kolorówkę i wychodze z pustymi rękoma
to ja bede musiala chodzic do 3 roznych Natur bo w tej jednej tez juz mnie znaja ale ja podchodze tylko do essence stoje z 10 min i mykam...dlaczego jeszcze nie ma jakiejs nowosci!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora