Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-02, 10:34   #1801
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witajcie najmilsze, najkochańsze, najzwariowańsze, najżyczliwsze kobiety na ziemi i pod słońce. Spend bydła i trzody chodowlanej, szok dzieciaki sobie dorośli sobie, syf brud wszystko do góry nogami, kłótnie wrzaski dosłownie cyrk. Do łazienki dopchać się nie można SZOK pół trzody wyjeżdza po południu reszta jutro rano. Ja zapracowana myślałam że wypocznę i zrelaksuję się oho fajnie by było jestem służącą kelnerką sprzątaczką room service i nik mi nie pomaga . Najgorsze że ja ich nie zapraszałam to taka głupia niepisana tradycja że na wolne czyli święta długie weekendy wszyscy się zjeżdzają. dosłownie urlop darmowy ze SPA sobie zrobili. Oj ja głupia
Kamilio tak się cieszę że u synka jest lepiej. Trzymam za was kciuki, musisz mieć dużo siły i zaparcia zobaczysz jak za jakiś czas będzie brykał
Buczacza co za szyk gołe plecy do pośladków miałaś majtochy
Dome trzymasz się czy dym ze świeczek cię odurzył Jak tam twój mąż trzyma się, rozłąka boli pozdrów go od nas wszystkich. Lecę gotować obiad
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora