Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Boli gdy kochamy się od tyłu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-26, 13:56   #15
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Smile Dot.: Boli gdy kochamy się od tyłu

Witam wszystkich mysle sobie ze to ciekawe forum wiec zarejestrowalem sie gdyz siedze w pracy i nie bardzo mam ochote dzialac w ten poniedzialkowy, nudny dzionek... :P


Co do tematu posta to chciałbym powiedzieć, jako przedstawiciel płci męskiej, ze kazda sugestia wyzej wymieniona jmoze byc po czesci prawda. Rozmiar członka i pochwy, roznice w anatomii, spieta kobieta... wszystko to moze składac sie na bolesnego "pieska". Polecam poprosic chlopaka o delikatnosc i ewentulanie nie wkładanie do konca. Ktos napisał, ze na leżąco Jej nie boli. W naszym przypadku sex od tyłu gdy moja Żabka lezy na brzuchu i zapomne sie i pchne za mocno i za głeboko ( ja uwielbiam tą pozycję i zdarza sie...) to Ona odczuwa ból i musze przystopować. Na kleczka za to jest elegancko zazwyczaj. Moja misia czasem martwi sie ze ma "za płytką" ale ja skromnie twierdzę że to moja wina ;P Wiem tez, że wiele zalezy od budowy kobiety oraz pozycji. Nie wszystkie pozycje bedą bezbolesnie satysfakcjonowac wszystkich. Nie bójcie sie rozmawiac ze swoimi facetami! Pozdrawiam
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując