Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 21:03   #1392
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

wszystkiego naj z okazji Dnia Kobiet
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Czekamy


A ja wklejam swoje skromne zakupy:

TBS bananowa odżywka- użyłam raz i jestem mile zaskoczona, obawiałam się, że będzie za lekka do moich wiórów, ale bardzo dobrze rozplątuje włosy, nadaje połysk, trochę się puszyły, ale to znikło, gdy wygładziłam włosy nawiewem suszarki a włosy pozostały puszyste i uniesione. Niestety wzbogacona propylene glicol, ale poza tym iście bananowa, na bazie miąższu, bardzo słodki zapach, ale prawdziwy, ładnie się rozprowadza

TBS szczotka- rewelacja, jestem pod ogromnym wrażeniem, pięknie rozczesuje, nie wyrywa, po prostu się zatrzymuje na kołtunku i nie daje przeciągnąć nawet siłą, więc najpierw trzeba sam kołtunek od połowy długości rozczesać, co idzie zadziwiająco gładko z tą szczotką. Tą gumową nasadkę z ząbkami się wysuwa w celu umycia, a rączka jest bambusowa. Polecam
kusisz ta odzywka w szczegolnosci ze uwielbiam banany a powiedz czy ona mocno obciaza wlosy?

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwością na wieści o trwałości kredki, marzy mi się jakaś naturalna Jaki kolor szminki masz? Może jakiś swatch
Effa- czy płyn born to bio radzi sobie u Ciebie z tuszem? Miałam go (tylko miał niebieską zakrętkę) i bardzo lubiłam do twarzy ale tusz tylko rozmazywał Gdyby nie to byłby ulubieńcem.

Moimi nabytkami poczynionymi w listopadzie-marcu pochwale się następnym razem

A widziałyście te nowości z Alverde?
http://www.dm.de/de_homepage/alverde.../produkte_neu/
A wiec tak kredka bez bazy tylko na cieniach mineralnych trzymala sie w stanie nienaruszonym przez 7h. Pozniej zaczela sie odbijac na gornej powiece. Dzis na bazie pod cienie alverde wytrzymala pond 12 i nie wymagala poprawek aczkolwiek idealnie juz nie bylo Moim zdaniem bardzo przyzowita trwalosc jak na naturalna kredke
Born to bio ma biala nakretke i ze zmyciem naturlanego makijazu ( podklad cienie mineralne, tusz alverde ) radzi sobie dobrze.
Postaram sie zrobic swatch w swietle dziennym, a szminka to typowy idealny nudziak
W poniedzialek moze uda mi sie zajrzec do DM

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wszystkiego Najlepszego Kobiety
O wiadomości od Amilie dowiedziałam się z FB. Wkurzyłam się tylko, bo już dawno nie mam tego numeru zamówienia
Czekam na promo od Costasy, bo korektor mi się skończył. Popełniłam też zamówienie na Kokardi. Zamówiłam dwa olejki do twarzy z Alverde z różą, moje ukochane, i dwie pomadki mandarynkowe.
Niby marzec bez zakupów, ale bez tych rzeczy to ja żyć nie mogę
A z okazji Dnia Kobiet kupiłam książkę Chodakowskiej
Za mną pierwszy tydzień pracy w przedszkolu. Cudo
a to ksiazka juz jest? tez ja zamowilam w przesprzedazy w empiku ale do odbioru jest dopiero w kwietniu cwiczysz z Chodakowska?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Oto moje całkiem nowe i te trochę starsze nabytki
-glinka biala logona
-alva krem oczyszczający i spray regenerujacy
-agafii balsam na propolisie
-maska night detox natura siberica
-woda termalna uriage (moze nie eko, ale polecam)

-mydelka LF
-szampon natura siberica do wlosow tlustych
-maska love2mix z efektem laminowania
-planeta organica-zlota maska ajurwedyjska
-mydelko gamila lawendowe

Dodatkowo mam też frakcję sojową, żel hialuronowy 2%, olej z pachnotki i róży pizmowej z naturalisa.
Biala glinka trochę dla mnie śmierdzi (juz wolałam smrodek aleppo czy alvy).Mydelka LF wysuszaja buźke a resztę będe testowac najciekawsza jestem efektow po gamili
za zakupy. Kusicie ta gamila strasznie
A oto ostatnia porcja moich nabytkow
blyszczyki do ust pomaranczowy i rozany ( prezent na dzien kobiet )
maska czekoladowa do ciala
algi z komorkami macierzystymi - zapach maja obledny chce takie perfumy
oraz odzywka do rzes prolash+
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (146,5 KB, 67 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora