Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-04, 08:36   #1093
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Jeszcze ie dostałam. Najpierw idę do endokrynologa, żeby zobaczyła tarczycę. Potem zrobię badania na wątrobę i krzepliwość krwi)mama i babcia mają żylaki, a mi pękają naczynka), a na końcu do gina po tabsy jakieś z mniejszą dawką hormonów.

Konsekwencje, wiadomo-skutki uboczne, rozwalenie gospodarki hormonalnej, zaostrzony trądzik po odstawieniu, cellulit...


Ja też kiedyś miałam taki tonik robiony w aptece i był nawet spoko, ale grudek i zaskórników nie zwalczył. No i dodatkowo ta sucha skóra...
Antybiotyki doustne przerabiałam już wiele razy i niestety nic z tego.
Ostatnio już nic nie nakładam na twarz, bo chciałam jej dać odpocząć i teraz walczę z odwodnieniem.



Bardzo mnie podniosłaś na duchu i zmotywowałaś. Dziękuję

Jest tylko jedno pytanie. Za dwa miesiące ciężka sesja i egzamin licencjacki, co wiąże się z ogromem nauki i stresem. Mogłabym zacząć już od czerwca brać tabsy, ale boję się, ze różnie może być z tymi skutkami ubocznymi(migreny itp odpukać!), które mogą zakłócić mi koncentrację i przeszkodzić w nauce. Co o tym myślicie? Wstrzymać się do końca sesji i dopiero potem zacząć brać?
Każd może zareagować inaczej. Przy moich pierwszych tabsach miałam trzytygodniowe plamienia przypominające 3-4 dzień okresu Poza tym bolały mnie piersi przez dwa miesiące, ale nic poza tym. Jak już później zmieniałam tabletki to nic mi nie dolegało. Z kolei mojej znajomej zupełnie nic nie było Może się obyć bez skutków ubocznych, ale równie dobrze może organizm chwilowo poświrować Więc musisz się zastanowić czy wolisz zaryzykować ewentualny dyskomfort (może go nie być) czy spokojnie zaczekać do wakacji.

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-05-04 o 08:38
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora