Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-06, 13:21   #731
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja mam tyle cukinii, a nigdy nie robiłam jej w ten sposób Chyba na poniedziałek zrobię taki makaronik [COLOR="Silver"]


Ja o 4:50 wstaję
Kusicie cukinią, a jestem w domu jedyną, która kocha to warzywo
Wygrałaś jak Ty to robisz?

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Weź se Orgazm albo Głębokie Gardło i jakąś pomadeczkę No i puder - biały i brązujący

Ja jestem taki białas (jasne włosy, jasna skóra, rzęsy itd.). "Pohennowane" brwi wyglądają dobrze przede wszystkim z makijażem. Ewentualnie mogę przejechać troszkę ich kontur kredką żeby wyglądy perfect, ale nie ma takiej potrzeby. Gimme Brow poszedł w odstawkę

Spróbuj sobie raz
Jest jeszcze Super Orgazm ciężko wybierać oprócz tego co wymieniłaś, chcę jeszcze Lagunę

Hmm, może sobie skoczę kiedyś, bo zlokalizowałam nawet fajną kosmetyczkę niedaleko
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem co Ty ja dojezdzam do pracy ok 60 km w jedna strone i wszystko byloby ok gdyby nie to ze zaczeli remontowac 7-ke i teraz jade nawet 1,5 h:/
teraz tylko czekać aż wyremontują i będziesz szybko pomykać po nowej drodze
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora