Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-06, 14:29   #735
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mhm, nie wiem czy to podchodzi pod zgłoszenie napisałam wiadomość w wątku żeby dziewczyna wrzuciła zdjęcia do weryfikacji, użytkownik ma oszałamiającą ilość jednego posta na koncie, może nikt się nie natnie

"stare wyjadaczki" nie sądzę by się nacięły



czym wyczyścic stal nierdzewną - mój kumpleck z apartu jakiś taki mało wyjściowy sie zrobił

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Miśka, bosko!

My nawet na tydzień w góry nie mogliśmy się bujnąć, bo mały nam się pochorował. Lataliśmy po lekarzach, siedzieliśmy w szpitalu i na deser jeszcze załapałam jelitówkę w tym szpitalu

Weź se Orgazm albo Głębokie Gardło i jakąś pomadeczkę No i puder - biały i brązujący

Ja jestem taki białas (jasne włosy, jasna skóra, rzęsy itd.). "Pohennowane" brwi wyglądają dobrze przede wszystkim z makijażem. Ewentualnie mogę przejechać troszkę ich kontur kredką żeby wyglądy perfect, ale nie ma takiej potrzeby. Gimme Brow poszedł w odstawkę

Spróbuj sobie raz

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Co do cukinii, to narzeczony takie coś wyczaił. Ale dla mnie to bez sensu.
https://www.facebook.com/hapsfood/vi...type=2&theater
też białas ze mnie, tydzień temu zrobiłam sobie henne na brwiach bo mam permanentne a kłaczki rosną białe
u mnie niestety krótko się trzyma, podobno im częsciej się robi tym krócej trzyma, bo tam jest woda utleniona, co rozjaśnia ( a henny chyba w tej "hennie' nie ma wcale )

własnie wylazłam spod sauny, teraz akcja regeneracja kudełków
dziś znowu szukałam odżywki z silikonami, nic nie mogłam znaleźć
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora