Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na próbę
Wątek: Na próbę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-15, 14:42   #14
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Na próbę

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Noo Ewa, ale wyglądasz ponętnie. Ten róż+czarny khol, bomba.
A dziękuję Ci bardzo za ten komplement
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Oj, nie wiem, jak bardzo szczerze mozna się wypowiadać i czy wolno tylko chwalić, ale zaryzykuję. Choć wcale nie twierdzę, że mam monopol na świętą rację.
Moim zdaniem taka ciężka kreska bardzo zamyka Ci oko i optycznie "wciska" je wgłąb twarzy. Nie wiem, jak wyglądasz bez makijażu, ale mam wrażenie, że tak pomalowane oczy wyglądają na mniejsze, niż mogłyby wyglądać, a samo zestawianie jasnej twarzy z takimi czarnymi plamami i krechami psuje proporcje.
Przepraszam, jeśli Cię uraziłam. Zawsze przecież mogę nie mieć racji...
Wypowiadac można się bardzo szczerze
Wydaje mi się, że nie mam aż takich małych oczu, więc raz na jakiś czas kreska wewnątrz im nie zaszkodzi. Poza tym z kreską czuję się taka "wyraźniejsza". Możesz sobie zerknąć na inne moje makijaże bez kresek
Nie uraziłaś mnie wcale
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Sam makijaż nie jest zły, jednak dla mnie zbyt landrynkowo (chociaż nie mam nic przeciwko landrynkom). Różowe oczy, usta i strój...za cukierkowo. Brakuje pazura.
Hmmm, ja tam lubię róż A na oczach jest też taki brązo-róż i troszkę fioleto-różu, których niestety nie widać na zdjęciach
Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
mnie makijaż sie podoba, na moim monitorze to połączenie różu z brązem, o ile mój monitor nie przekłamuje kolorów. Kolory fajnie dobrane, kreska kholem też pasuje do niego jak najbardziej, masz sliczne rzesy
ps. a co to za nowy aparat?
No to dobrze widzisz Dziękuję
Aparat to FUJI Fine Pix S 5600 - taki półprofesjonalny, tylko jeszcze nie wiem jak działa
Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
pięknie, alez ty masz rzęsy.
Bardzo mi sie ten makijaż podoba
śliczne oczka masz
Rewelacja
Dzięuję bardzo za miłe słowa
Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
a mi się bardzo podobają Twóje oczy w kholu są duże więc możesz sobie pozwolić na taką kreskę wewnątrz oka chciałabym Cie w przyszłości ujrzeć w większej ilosci khola i w ogóle w mocniej pomalowanym oku
Ujrzysz z pewnością Planuję zrobić bardzo kohlowe oczy (tak chociaż do użytku domowego )
Dzięuję za opinię
Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
mnie sie podoba
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Ładniutko! Świetnie wyglądasz w różach
Ślicznie dziękuję
Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Ładnie, ładnie, ale 'razi' mnie jedna rzecz. Mianowicie brak khola w wewnętrznym kąciku oka. On tak nagle się ..... urywa. Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi, bo napisałm trochę nieskładnie.

Pozdrawiam !
Wiem o co chodzi Następnym razem tak zrobię.
Dzięki
Cytat:
Napisane przez wnika Pokaż wiadomość
sliczny
chcialabym miec takie oczka jak ty!
Jak mi miło Dziękuję
Cytat:
Napisane przez karo-la Pokaż wiadomość
Pikantne połączenie Ładnie wyszło- dobrze ci w różach.
Pikantne powiadasz
Dziękuję bardzo za opinię
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując