Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Formuła 1 part II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 22:17   #2082
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość
też mi się tak wydaje. ale z drugiej strony, gdyby nie czuł się na siłach to by nie wracał. Może ma jakiegoś asa w rękawie no zobaczymy już niedługo co to się będzie działo

odezwała się?

nie byłam byłam tylko raz u kuratora. teraz chciałam iść do ZK, ale ze względu na temat mojej pracy mgr (o kuratorach właśnie) znów się tam wybieram.
a jestem pewna, ze dasz radę psychicznie ja byłam w wydziale rodzinnym, czyli dla nieletnich. jeździłam z kuratorką na wywiady. ona przeprowadzała rozmowy z różnymi członkami rodziny, czasem też z sąsiadami. ja tylko siedziałam cicho obok niej, obserwowałam i zapisywałam wszelkie dane osobowe, adres zamieszkania itd... i ważniejsze rzeczy o których mówili. a gdy kuratorka siedziała w sądzie to siedziałam z nią, miałam swój komputer i pisałam sprawozdania z tych wywiadów. albo dawała mi akta rżnych spraw i sobie czytałam. poza tym też przychodzili do niej na dyżury, też siedziałam i przypatrywałam się wszystkiemu
miała mnie też zabrać na rozprawę o odebranie praw rodzicielskich,a le jakoś się tak złożyło, że skończyłam praktyki i nie byłam na tej sprawie...
dasz radę Bożuś
jak nie masz pomysłu to radzę Ci jak najprędzej gnać do sądu
Tak. Napisała niewiele, bo jest u niej tak źle, że nie ma ochoty rozmawiać... Ale ja ją rozumiem, bo ciągłe problemy zdrowotne potrafią dobić

Hm, to w sumie nie wydaje się byc takie trudne. Przemyśle to co napisałaś i zobacze co będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem W ogóle to nie wiem po co pchałam się na taki kierunek, teraz mam tylko problemy. Bo przecież ja jestem taką spokojną osobą, nie daje sobie rady z własnym problemami, a co dopiero jeśli chodzi o innych ludzi... No ale cóż, jak to się mówi za błedy trzeba płacić i teraz muszę dokończyć to co zaczęłam.


Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Byłam na zabawie sylwestrowej- balu w 4 osoby co prawda mało nas ale impreza na poziomie więc bardzo miło było

Witajcie

ciężko ze studiami bo nie dość że jednak na niektóre zajęcia musze dojechać czasami do drugiej szkoły w tym samym dniu, to na dodatek ja leniwa jestem i nie chcę mi się nawet uczyć :/ jutro mamy ogromny egzamin, próbuję coś zapamiętać ale jednak cały czas patrzę na zegarek bo o 16:30 mam ćwiczenie w tej pierwszej szkółce (które miały być przed Świętami) i muszę na nich być mamy prezentację do przedstawienia ( jak ja nie lubię takich gówien ) więc nauka dzisiaj raczej poleży bo jak wróce to 20 i będę walczyć może z 4 godziny i padnę jak mucha bo od 6:30 na nogach dzisiaj

równiez powodzenia Dziewczyny (każdej z oosba życzę by miała porządna przerwe semestralną ) ja to pewnie przerwy nie będę mieć bo jutrzejszy egzamin zdaje za pierwszym podejściem jakieś 5-6 osób
Najważniejsze to dobra zabawa

Aj bidna jesteś Pewnie ciągle niewyspana chodzisz. Mi pewnie też nie chciałoby się uczyć jakbym studiowała na dwóch kierunkach i miała taki grafik... No ale mam nadzieje, że uda Ci się wszystko pozaliczać
3maj się!

Dziękuje
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując