Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Formuła 1 part II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-16, 15:19   #2095
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Mój kolega się powiesił. Nie mogę w to uwierzyć normalnie.
przykro mi


Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
Jejku... To rzeczywiście nie jest dobrze Oni w końcu muszą Ci pomóc, no bo przecież Ty się tak długo z tym męczysz, a to tylko Cię osłabia i w ogóle Oby ta lekarka coś zaradziła na Twoje problemy
To masz super oceny Oby tak dalej Lunka
A wizyty u psychiatry pomagają Ci?

Dobrze, że Maciek jest przy Tobie A przyjaciel, który wesprze i podniesie na duchu jest w takiej sytuacji bardzo potrzebny.

Hehe Ty jak coś powiesz Pewnie chłopak zamarł na chwilę Może nawet więcej niż lubi, o




Ja czytam pierwszą część i też się nią zachwycam Najpierw leżała u mnie przez pół roku nietknięta, ale w końcu przez to, że tyle o niej gadali zaczęłam czytać, żeby przekonać się czy jest tak wciągająca i rzeczywiście jest. A jako, że ja lubie być w innym świecie, marzyć itp to dla mnie takie historie są w sam raz. Swoją drogą chciałabym przeżyć taką miłość... Filmu nie widziałam, bo jeszcze nie widziałam filmu, który byłby lepszy od książki. Zresztą dobór aktorów nie do końca mi się podoba. A ten cały Pattison, hmm lepiej wygląda jak jest taki biały Aczkolwiek jakiś urok w sobie ma muszę przyznać.

no mam nadzieje że po 3,5 miesięcy coś wreszcie sie zmieni ...
dzięki
pomagają i to bardzo
bardzo potrzebny chociaż ja bym go widziała w innej roli to jednak doceniam to co mam
oj zamarł
mi sie Pattinson podoba i wcale mnie nie przeszkadzają jego rozczochrane włosy


Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
W tym roku miałby 27 lat. Podobno był chory ale rodzice nic chyba nie wiedzieli. A taki fajny chłopak. Ile imprez sobie na działce przegadaliśmy, ile piwek razem wypiliśmy... No ryczę i ryczę
możliwe że zachorował, spanikował i sie zabił sama nie raz o tym myślałam ale za bardzo kocham życie ...




Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle jeśli chodzi o mnie to czuję się taka zagubiona... Masakra Jeszcze tak nigdy wcześniej się nie czułam jak teraz. Chciałabym zrezygnować ze studiów, ale tak.. jeśli zrezygnuje to nie będę nic robić, tzn jeśli chodzi o kształcenie, bo prace tak czy siak bym musiała znaleźć. Tak poza tym to nie mam na siebie pomysłu,a będąc na reso przynajmniej coś robię. Rodzice nie musieliby się wstydzić za mnie, że mają córke, która nie studiuje. No a jeśli chodzi o argumenty za odejściem to ten kierunek mnie nie za bardzo interesuje, nie czuje powołania do pracy z takimi ludzmi. No a studiowanie dla samego papierka nie ma właściwie sensu... Czemu ja jestem osobą, która ciągle jest niezdecydowana i nie wiem co chcę robić w życiu, totalnie nie mam pojęcia... Mam teraz mnóstwo pytań na które muszę znalezć odpowiedzi... No i muszę się jakoś uspokoić, bo byle czym się stresuje, czasem to przychodzi znienacka i nie potrafie sobie z tym poradzić.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------




Mnie ost poruszyła śmierć ludzi, którzy zginęli podczas trzęsienia ziemi na Haiti. To straszne jest W ogóle nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić co oni teraz przeżywają, bez dachu nad głową, praktycznie bez niczego...
smutno mi jak czytam o Tobie może spróbuj skończyć te studia i zacząć inny kierunek ? jeśli te Cie nie interesują i prawdopodobnie nie będziesz pracować w zawodzie to z dwojga złego chyba lepiej zacząć coś innego, wydać kase na zaoczne albo iść na dzienne ale studiować coś co naprawde Cie interesuje i co zkończysz z perspektywą pracy ...

smutne to co sie dzieje na świecie ale każdy ma swoje osobiste tragedie, takie jest życie brutalne ...

Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość
no tak, ważniejsze rzeczy masz na głowie niż czytanie

film niegdy nie odda tych emocji, które płyną z książki nigdy. czy Ty wiesz, że ja przy księżycu w nowiu, po prostu płakałam? czytałam i płakałam! (a do tej pory nie mogłam sobie wyobrazić jak to przy książce mozna płakać....? ) film księżyc w nowiu też oglądałam, no i kiepściutko najbardziej mnie denerwuje w filmach to, że czasem calkowicie przeinaczają fakty..... tylko w ten sposób hańbią książkę

dobrze, że dostrzegasz zalety całej sytuacji wyjdziesz z dego dołka Lunka, głowa do góry


a ja jakże się cieszę, że natrafiłam na tą książkę! (a sama nigdy w życiu bym jej nie wypozyczyła ani nie kupiła-no bo gdzie dziewczynie 23-letniej o wampirach czytać.....? )



to straszne co się dzieje, jakie ludzii tragedie dotykają
chyba koniec świata się zbliża
pozatym nałogowo oglądam 5 sezonów serialu 'Nie z tego świata' znacie ?
ja nie płakałam ale przeglądnęłam książke czy sie zejdą i jak wiedziałam że tak to byłam spokojna
trzeba doszukiwać sie pozytywów
ej ej, 21-letnia dziewczyna też czytała
chyba tak, my na studiach w grupie codziennie o tym mówimy że koniec świata będzie

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
a jaka to 5 część? Autorka właśnie że część książki przeciekła chyba jej nie skończyła Lunka
tak właśnie było że autorka sie wkurzyła jak książka przeciekła do neta

Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość

a ja kobitki, powinnam być dzisiaj w Warszawie, na uczelni. ale mamy (a raczej już mieliśmy) tylko jedne ćwiczenia więc sobie darowałam i jadę tylko jutro ale ze mnie lenisko
tak sie zastanawiałam czy masz w ten weekend zjazd




w czwartek koleżanka zapytała co my tak z Maćkiem oboje na zielono ( ja miałam zielony sweter a on koszule) a my że tak wyszło
wogóle to sobie myśle że on do mnie jak pies do jeża(czy jak to tam sie mówi) jeśli chodzi o sprawy miłosne bo ani sie we mnie nie zakochuje ani też kto wie jak sie nie oddala
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując