Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-15, 23:29   #2111
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Nie no Wy na pewno drobne dziewczynki z małym żołądeczkiem nie macie miejsca na tyle wody itp., wiadomo, pijcie ile Wam potrzeba ale jak tylko poczujecie suchość to sięgajcie nie po Fantę a po wodę

Primavera żeby być przereklamowaną najpierw musiałaby się reklamować, a ja reklamy nie widziałem. Mi smakuje, jest ok, tylko nie kupujcie gazowanych albo nasączonych CO2.
A ja słyszałam, że gdy czuje sie suchość jak to nazywasz, czyli pragnienie to niestety znak, że organizm jest już odwodniony. Ja nie dopuszczem do tego, piję ile się da i widzę tylko pozytywne objawy dużej ilości wody w moim organizmie. Cera jest ładniejsza między innymi a w końcu to wątek trądzikowy ostatnio zrobił sie jakby dietetyczny

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Mam już wiarygodne informacje prosto od studentki towaroznawstwa

Primavera jest wodą dobrą dla małych dzieci. Dla osób w wieku 20-30 lat jest niewystarczająca ponieważ zawiera za mało składników mineralnych - poniżej 500mg. Komuś powyżej 20 roku życia poleca Muszyniankę, ale w rozsądnych ilościach, maksymalnie litr dziennie ponieważ nadmiar minerałów może organizmowi szkodzić

Picie kilku litrów wody dziennie to przesada i może zaszkodzić. Takie zdanie ma moja koleżanka, studentka ostatniego roku towaroznawstwa więc jakoś jej ufam i cieszę się, że nie wzięłam sobie do serca rad Tomana
Owszem, picie hektolitrów wody ale wysokozmineralizowanej może zaszkodzić, bo to są wody lecznicze. Dlatego trzeba pić dużo wody ale niskozmineralizowanej, np tej primavery bo jak sama zauważasz zawiera mało minerałów. Albo źródlanej bo ta to prawie wcale ich nie ma więc jak miałaby zaszkodzić?

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o soki to można samemu zrobić ze świeżych owoców - wychodzi taniej
A co do przesadzenia z minerałami to nie mam pojęcia, chyba właśnie ma to jakiś wpływ na nerki
Zrobić samemu soki wychodzi taniej? a jakim cudem? Musisz kupić mnóstwo owoców aby zrobić litr soku, i to owoców ze sprawdzonego(ekologiczneg o a więc droższego) źródła (aby był to zdrowy sok). I posiedzieć przy tym, po czym umyć po wszystkim ewentualne sprzęty. To ma być taniej??
laisla jest offline Zgłoś do moderatora