Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-05, 18:49   #724
Kachaa__
Przyczajenie
 
Avatar Kachaa__
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Duszniki Zdr.
Wiadomości: 12
Wink Dot.: Kolczyk w wardze

witam dziewuchy!
hm mam kupe pytanek, miedzy innymi takie jak powyzej ale... od poczatku widze ze miss jest tutaj chyba najbardziej zaawansowana wiec licze na pomoc. a wiec.. mam 14 lat i tak troche zastanawiam sie jak to otoczenie odbierze ale od pewneogo czasu jestm "in love". chodzi konkretnie o kolczyka w wardze wlasnie, ale po prawej stronie jak juz i w takiej odleglosci zeby sztange mozna bylo zamienic pozniej na kolko czy jak ktos tam wyzej powiedzial podkowe ;D czy mialas juz tak "mloda" klientke jak ja? wiecie o co chodzi zeby nie bylo potem ze taka smarkula a juz okolczykowana ;P moj kolejny problem to rodzice.. ale to juz moj problem wiec was nie zadreczam. jak wyzej.. chciala bym wiedziec wszystko to co powinna wiedziec osoba zielona.. tzn jaki kolczyk, czas gojenia itp. aha i jeszcze:
no bo hm..
1)powiedzmy ze jestem troche strachliwa i czy jest mozliwe znieczulenie czy jest to nie potrzebny, dodatkowy bol?
2) jestem strasznym alergikiem tzn kurz siersc zboza trawy i takie tam ale nigdy nie mialam testow na metale jakies porady?
jak narazie to chyba tyle czkam na odp
__________________
I wish that I could fly
Into the sky
So very high
Kachaa__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując