Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 17:26   #58
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
chlopie, masz fajna, "charakterna" twarz nie martwilabym sie nawet tym brakiem usmiechu
przytnij przede wszystkim boki krotko, gora dluzsza i nie dopusc do "zarastania"
wyrzuc koszule w krate, ubrania tak jak dziewczyny radzily troche blizej ciala. Mam wrazenie ze dobrze byloby ci w czarnym
oprawki od okularow do drobnej korekty, na pewno w podobnym ksztalcie, ale to jeszcze nie do konca to co masz, moze troche mocniejsza ramka i jej kolor? trudno powiedziec, musisz poprzymierzac i miec kogos kto doradzi, ale nie ciocie tylko kogos mlodszego
ja bym sie ogolnie nie przejmowala za bardzo wygladem, bo nie jest jakos tragicznie, ale popracuj nad soba, wyjdz do ludzi, zacznij robic cos co coe wciagnie, o czym bedziesz mogl cos ciekawego powiedziec, bo to po pierwsze bedzie cie wyrozniac a poza tym poprawi twoja pewnosc siebie no i nie nastawiaj sie desperacko na poznanie dziewczyny, nie tedy droga, najpierw musisz sie sam poczuc pewnie ze soba, a potem sam zobaczysz ze pojdzie duzo latwiej
mam dużo hobby bo i fotografia i astronomia i zajmuje się produkcją muzyki ale jak przychodzi coś do czego to nagle brakuje mi tematów :/ widziałem na necie nie tak dawno dość fajne oprawki jak znajdę to je tutaj dam. niestety właśnie nie mam nikogo kto by doradził jakie fajne są dla mnie bo nie mam znajomych. a optycy mam wrażenie działają na zasadzie ' bierz co chcesz byle sprzedać'

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora