Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pazurki Dianki!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-10, 11:50   #3266
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Pazurki Dianki!!!

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
łał podziwiam szpice, chociaz zupełnie nie sa w moim guście. Ale staranne, orginalne.
dziękuję!!!!




Cytat:
Napisane przez feather86 Pokaż wiadomość
Ijaaaaa, te szpice... przecudne, piękne, staranne... no Ach! I te kwiatki... Po prostu
oj jak miło popczytać taki komentarzyk!! dziękuję!!






Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
zaszaaalalaas:P i choc nie lubie szpicow to zdobienie jest piekne!
dziękuję





Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
dokładnie
dziękuję




Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
bardzo ładne
dziękuję bardzo!





Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
super! bardzo mi sie te szpicki podobają... od dawna mam chrapke na cos w tym guście, ale jeszcze nie czas
ślicznie dziękuję!
szpicki polecam tylko może odrobinę krótsze od moich chyba że dobrze się czujesz w długich pazurasach









Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
ślicznee
dziękuję




Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
świetne a zwłaszcza kwiatuchy!
dziękuuję






Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Też tak myślę

I jak się w nich czujesz ?
dzięki Moniczko!

Cytat:
Napisane przez kotekpsotek Pokaż wiadomość
Dobre pytanie !

Jak wyglada codziennosc z takimi oraz innym ksztaltem, ale dlugimi paznokciami.
Zawsze sie balam, ze zlamie taka pieknosc i bede miala powazny dylemat - czy zakleic jeden i reszte zostawic tak jak jest czy zniszczyc to arcydzielo i wszystkie zrobic krotkie !!! chyba przeplakalabym cala noc (

Moj najdluzszy paznokiec obecnie mierzac od poczatki skorki to 16 mm a sam koncowka ma zaledwie 5 mm

Moje kolezanki zawsze mowily, ze jak sie pracuje w biurze to mozna miec dlugie paznockie i to nie przeszkadza - a mi - chyba jestem fajtlapa - bo przeszkadza zwlaszcza w pisaniu na klawiaturze komputera
Zalość

BTW: jak wstawia sie te wszystkie buzki ?

MONIA, KOTEKPSOTEK-
CO DO NOSZENIA SZPICKÓW:
jeśli mam być szczera- ściągnęłam je po ponad tygodniu noszenia- to jednak nie moja długość. nie chodzi mi tu o to że w szpuicach czuje się jakiś dyskomfort czy że są niewygodne- one po prostu były za długie i czy byłyby to kwadraty, czy migdałki czy właśnie szpice o takiej długości to i tak bym się źle czuła nieważne jaki miałyby kształt.
nachodzi mnie teraz na kolejne szpicki tylko krótsze! w sumie to mi się strasznie podobają takie megaszpiczaste paznokcie ale boję się że kogoś strasznie podrapę...
wielką wygodą było dla mnie to że nikt się nie zbliżał, mój facet nie denerwował mnie bo wiedział że mogę być groźna w tych paznokciach.

KOTEKPSOTEK- co do buziek- musisz kliknąć w ikonke- ODPOWIEDZ- na dole watku i wyskoczy Ci okienko z boku którego są buźki- klikając w ikonke- WIĘCEJ- wyskoczą Ci wszystkie buziole
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując